Diskuze

Exotické ovoce

Avokado z pecky


saratom 22.02.14

Ahoj mám několik pecek z avokáda a četla jsem víc možnosti jak ji zasadit. Jaká je Vase zkušenost vyklíčí rychleji z vody nebo ze země?


Reagovat
zluta-pomnenka 15.03.17

Ahojte :mavam: přidávám se k dotazu i když už je starší nevidím tu žádné odpovědi ani jinde na diskuzi. Jaké máte zkušenosti s klíčením avokáda? Co s ním pak až vyklíčí? Google říká hodně věcí ale co funguje vám? Potřebuje teplo?

Já už zkusila ho mít celé ponořené ve vodě ale to se mi houpalo tam a zpět a to je asi špatně. Kamarádka poradila zapíchout do nej tři párátka a ty opřít o vršek skleničky a tím tu pecku udržet potopenou jenom napůl a aby se nehýbala jako mně. Jí to vyklíčilo za měsíc a půl a už jí i krásně rostou dva výhonky! Teď to zkouším taky.


Reagovat
Anonymni 16.05.20

Já si myslím, že z vody je to určitě lepší. Sama jsem to nedávno zkoušela a zadařilo se. Jestli můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout na tento návod https://www.tipio.cz/…ani-avokada/ Právě podle něj jsem avokádo zkoušela pěstovat já.


Reagovat
Anonymni 27.06.22

Já teda nevím, zkoušeli jsme doma pěstovat avokádo, ananas a já nevím, co všechno exotického. Teď naposledy kvajávu a nějakou africkou okurku. A nikdy z toho nic pořádného nebylo. Takže mi většinou přijde, že ty články jsou jen dobře zmáknutý copywriting, kde se odkazuje na různé internetové obchody, které prodávají exotické ovoce. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.