Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Bohyška


Lanková 18.10.11

Všechny Vás zdravím a mám dotaz. S největší pravděpodobností budu obdarována rostlinou bohyška, kterou určitě znáte…dotaz: kam ji mám zasadit, má být na slunci, v polostínu, v mokru, v suchu, jak ji mám zaopatřit na zimu? Díky za případné rady a přeji bezva den! Naďa :think: :think:


Reagovat
kyti5 18.10.11

Ahoj, bohyška má radši spíš polostín, stín, pak se bohatě rozroste a tvoří krásné trsy a kvete. Nebo ji můžeš podsadit pod vzrostlé stromy. Až ji budeš sázet tak vylepši zeminu pod sazenicí trochou kompostu . Roste velmi rychle a má krásné trsy listů právě když je zem pěkně vyhnojená – libuje si spíš v sušší půdě. Ale pozor mě ji vždy okoušou slimáci -ty jí milují. Bohyšky jsou pro ně velkou pochoutkou. Tak ať se ji daří.


Reagovat
60 18.10.11

Mně ji taky vždy okoušou slimáci,tak jsem pod ní dala trochu pilin,ale jinak je to hezká kytička


Reagovat
Lanková 18.10.11

Hani, Lído, mnohokrát díky, už vím kam ji zasadím…pá Naďa :palec: :lol:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.