Diskuze

Hnojiva

ČESKÁ POLITIKA JE HUMUS!


Jaroslav Kvasnička 16.12.14

KŘIVÉ ČESKÉ SOUDY, KŘIVÉ PSYCHIATRICKÉ ZNALECKÉ POSUDKY, KŘIVÁ POLICIE A PODVODNÍCI SLÍZNOU SMETANU ZA LŽI, KRÁDEŽE A VRAŽDY:

Dnes 23. 10. 2014, 18:15:30

Komu: mf@mf.cz

Kopie: margael@seznam.cz g Předmět: POLICIE IVANČICE JE MAFIE, KTERÁ MI VČERA VYHROŽOVALA ZABITÍM MÉ OSOBY NA ČESKÝCH STÁTNÍCH JATKÁCH, KTERÝMI JSOU VEŠKERÉ PSYCHYATRICKÉ LÉČEBNY JESTLI NEPŘESTANU VŠUDE POSÍLAT OBSAH TOHOTO E-MEILU. MÁM PLNÉ PRÁVO O PUDU SEBEZÁCHOVY SE JAKKOLIV A JAKÝMIKOLIV ZPŮSOBY BRÁNIT PROTI BEZPRÁVÍ NA MĚ PÁCHANÉM JIMI UŽ 13 LET. UBLÍŽENÍ MI NA MÉM ZDRAVÍ ÚMYSLNĚ, DESTRUKCE MÉHO DOMU CO JIŽ JE SPÍŠE ZRALÝ K DEMOLICI A JÁ ZA TO NEMŮŽU, ŽE JEŠTĚ ŽIJI. POMOZTE MI PROSÍM A JE PČR IVANČICE S JEJICH MAFIÍ MANŽELI KLUSÁKOVÝMI Z JAMOLICE 182 ZAVŘETE!!!

Předmět: PROSÍM VÁS POJISTÍTE MNE NĚKDE AKUTNĚ? POTŘEBUJI TO PONĚVADŽ JE TO V MÉM PŘÍPADĚ POJIŠTĚNÍ PROTI LOUPEŽNÉ VRAŽDĚ MÉ OSOBY VIZ. TEXT:

margael@seznam.cz

PROSÍM O POMOC. NEMOHU UŽ ŽÍT BEZE SVÉHO DOMOVA. BOJÍM SE, ŽE UMŘU, ANEBO SE ASI BUDU MUSET ZABÍT. SPĚCHÁ TO VÁŽNĚ JE TO UŽ NAD RÁMEC LIDSKOSTI A MÉ SÍLY:

29. 9. 2014, 18:10:49

Komu: op. praha1@seznam.cz g ZÁKEŘNÁ ZLÁ PODVODNICE PŘES MRTVOLY PANÍ LENKA KLUSÁKOVÁ MI ZNIČILA MŮJ DŮM A DRZE MI JEJ I NEOPRÁVNĚNĚ ODCIZILA = VIZITKA NESVÉPRÁVNÉ JUDIKATURY BRNO-VENKOV A JUDIKATURY TŘEBÍČ: Autor: Jaroslav Kvasnička vloženo: 21. 9. 2014 21:16:45 Jaroslav Kvasnička • před pár sekundami Názory 1 až 10 z 70222 [Dalších 70212 >] pontiac 134180 Nesvéprávný stát Česká Republika 19.9.2014 1:06:28 Datum: 18 Sep 2014 23:11 Komentář: Jsem:,,Nikdo Nikde" = mé pravé současné jméno Autor: Jaroslav Kvasnička Jaroslav Kvasnička Předmět příspěvku: ČESKÝ STÁTNÍ ORGANIZOVANÝ BRUTÁLNÍ PŘEČIN PříspěvekNapsal: 18.09.14, 22:17 Online Registrován: 18.09.14, 20:49 Příspěvky: 2 Jaroslav Kvasnička • před pár sekundami Mafiánský ( PROFESIONÁLNÍ PODVODNICE PANÍ LENKA KLUSÁKOVÁ JAMOLICE 182 JEHO KLIENTKA ) advokát Mgr. PhDr. Petr Fojtíček ( drzý zlodějíček přes mrtvoly )!§ Vložil Jaroslav Kvasnička (bez ověření), 18. Září 2014 – 18:14 Jméno: Já oběť [margael@seznam. cz] Datum: čtvrtek 18.9.2014 16:29 Předmět: Re: Co dělat, když chcete přerušit studium Jaroslav Kvasnička (margael@seznam. cz) VYVRAŤTE, ŽE NEMÁM PRAVDU A JSTE-LI TAK CHYTŘÍ TAK MĚ ZACHRAŇTE. PŘECE SE UČÍTE PRÁVA PRO KLIENTY A NE PROTI KLIENTŮM COŽ JÁ TVRDÍM COBY RYZÍ PRAVDU TU SKUTEČNOST, ŽE TO BYL, JE A BUDE VÁŠ MRZSKÝ KRVAVÝ BYZNIS OKRÁST A ZABÍT NÁS VAŠE OBĚTI ( MACHINACE S OBČANY Č. R. ) PRO VÁŠ PODJATÝ ZISK A VAŠE PÁNY KŘIVÁKY PREZIDENTY, KDYŽ BY JSTE TO SVINSTVO PRO NĚ NEDĚLALI TAK O SVÁ VEPŘOSVIŇSKÁ KORYTA NA HODINU PŘIJDETE A PROTO CHCE BÝT KAŽDÝ/Á ( hajzl ) LICHVÁŘ, EXEKUTOR, REVIZOR, DRAŽEBNÍ LICITÁTOR, POLICAJT, PSYCHIATR/IČKA, SOUDCE, POLITIK, ENERGETIK, PLYNAŘ, VODAŘ ANEBO ADVOKÁT = ČESKÝ STÁTNÍ ORGANIZOVANÝ ZLOČIN Dnes 18. 9. 2014, 14:03:19 Komu: vanova@prf.cuni. cz Kopie: margael@seznam. cz g Jaroslav Kvasnička (margael@seznam. cz) VEŠKERÉ SOUDY, SOUDCI A ADVOKÁTI SE UČÍ NIKOLIV PRAVOU ÚSTAVU Č. R.,KTEROU ZNÁM JÁ, ALE ONI JSOU ( JEDINÍ PRAVÍ BLÁZNI ) NAUČENÍ BLUDŮM ZOTROČOVACÍHO MARKETINKU KANIBALSKÉ SEKTY VLÁDY Č. R.,PROSÍM O POMOC OKRADLI MĚ A ZABILI ZAŽIVA: Dnes 18. 9. 2014, 13:26:43 Komu: help@topkontakt. cz Kopie: margael@seznam. cz g Komu: jiri. weigl@hrad. cz Datum: 17. 9. 2014 23:28:05 Předmět: PROSÍM VÁS ZACHRAŇTE MNE ABYCH NEBYL DALŠÍ VAŠÍ OBĚTÍ JAKO PANÍ IVETA BARTOŠOVÁ RYCHTÁŘOVÁ NÁSLEDKEM VAŠÍ 26TI LETÉ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDY A TORTURY VÁCLAVA KLAUSE PROTOŽE ANI PAN VÁCLAV HAVEL A ANI PAN ING. MILOŠ ZEMAN NIKDY NEBYLI A NEJSOU PREZIDENTY!!!§ Stránka 1 Sestaveno dne 17.09.2014 13:19 Náhled podání Podání k Nejvyšší soud Druh podání Stížnost Podává fyzická osoba Jaroslav Kvasnička Judr. Vlasta Bruknerová samosoudkyně je mafiánská úplatná VELEZRŮDA s balíkem peněz od podvodníků manželů Klusákových z Jamolice 182 Ulice, č. p.: Josefa Vávry, 26/1 Město, PSČ: Ivančice, 66491 Stát: Česká republika E-mail: margael@seznam. cz Telefon, fax: +420720166491, — Věc Stížnost Důvod stížnosti Chování soudních osob Předmět stížnosti Krajský Soud v Brně Husova 15 okrádá a vraždí občany Č. R. ve svůj vlastní prospěch a maká coby mafie pro podvodníky, kteří mě okradli a zavraždili mého strýce aby získali jeho majetek a následně zavinili ti podvodníci mou insolvenci a tak těm podvodníkům soud dal můj podíl domu když už loupežnou vraždou získali většinu mého domu když jsem po strýci jediným dědicem z práva atd. a dále pro křivou vládu Č. R.,která je loupežnězabíjáckým zákonozrádným orgánem a to co předvádí jejich proti nám obětem obyčejným lidem podplácený Krajský Soud v Brně Husova 15 a Krajský Soud v Brně Rooseveltova 16,který zase kryje zločiny příživnické ( nikdy nic nevyrábějící ) vlády Č. R.,KTERÁ MŮŽE ZA VEŠKERÉ TOVÁRNÍ PRACOVNÍ ÚRAZY A DOPRAVNÍ TRAGICKOBRUTÁLNÍ DEVASTUJÍCÍ NESLUČITELNÁ SE ŽIVOTY NA MÍSTĚ MRTVÝCH OBĚTÍ KŘIVÉ VLÁDY Č. R. NEHODY KDYŽ VŠE PŘEDRAŽUJE A FIRMY NEMAJÍ PENÍZE NA OPRAVY STROJŮ A NÁKLADNÍCH VOZŮ AŽ ÚPLNĚ ZKRACHUJÍ VE PROSPĚCH ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY JEJÍMŽ KOMPLETNÍM MAJITELEM BUDOVY PLUS PŘÍSLUŠENSTVÍ A NAŠICH PENĚZ, NAŠEHO ZLATA, NAŠÍ PLATINY A NAŠICH DIAMANTŮ Z NAŠÍ POCTIVÉ PRÁCE, POTU A KRVE OBČANŮ Č. R. JE NIKDO JINÝ NEŽ NEJLEPŠÍ EKONOM NA SVĚTĚ KTERÝ SE POZNÁ DLE TOHO ŽE VŠECHNY A VŠE OKOLO SEBE O VŠECKO VČETNĚ PRÁV A SVOBOD OKRADE PAN PINOČET KIM ČONG UN Č. R. VÁCLAV KLAUS, TO ON A ONI ( VLÁDA Č. R. PLUS JEJICH ČESKÝ STÁTNÍ KŘIVÁCKÝ KANIBALSKÝ APARÁT – NÁSTROJE ČESKÉ NESVÉPRÁVNÉ POLITIKY KTERÝŽTO JE ZDE POPSÁN ) VEŘEJNĚ BEZTRESTNĚ 26 LET VRAŽDÍ, KRADOU A LŽOU NÁM SVÝMI PODVRHY O NEEXISTUJÍCÍ FINANČNÍ KRIZI A NIKDY NEEXISTUJÍCÍM ČESKÉM STÁTNÍM DLUHU A VRAŽDÍ NA NAŠICH SILNICÍCH VÝŠE POPSANÝM ZPŮSOBEM A TÍM, ŽE NEDAJÍ LAKOMCI ANI KREJCAR NA OPRAVY TĚCHTO SILNIC A NATOŽ NĚJAKÝ HALÉŘ NÁM A ZAVINILI VŠECHNY SEBEVRAŽDY OBČANŮ Č. R. a tento soud Rooseveltova 16 se mi pomstil za to, že jsem se zde zastal svého neviného synovce tím, že pohrdal mou žalobou o můj dům což zašlo tak daleko až k mému Osobnímu Bankrotu, který plně zavinila pochybná osoba paní Lenka Klusáková jejími nesvéprávnými excesy zničila můj dům, zametla dvě mrtvoly, mou snoubenku, mého strýce a mne chce zabít se svým nájemným vrahem panem Petrem Geyerem již dlouhodobými pokusy o vraždu mé osoby strategickými fintami jejího manžela, kterým je pan Antonín Klusák a toto vše je nyní ( pravý krvavý majestát ) pana prezidenta Č. R. ing. Miloše Zemana. OBĚŤ KRAJSKÉHO SOUDU V BRNĚ HUSOVA 15 a KRAJSKÉHO SOUDU V BRNĚ ROOSEVELTOVA 16 Jaroslav Kvasnička díky těmto mafiánským bestiím a nikoliv řádným soudům jsem teď bezdomovec když mi ukradli můj domov a místo mého podnikání v lukratívní lokalitě města Ivančice protože je v zájmu státu Česká Republika, aby v mém domě v centru města Ivančice byla přemístěna místní služebna OOPČR IVANČICE, která je nyní někde na konci slepé ulice a platí tam vysoký nájem a můj dům na výhradně lepším místě by měla od PROFESIONÁLNÍCH PODVODNÍKŮ MANŽELŮ KLUSÁKOVÝCH Z JAMOLICE 182 jen pro sebe a proto se mnou zahrála nesvéprávná Judikatura Brno-Venkov a Třebíč tuto sprostou průhlednou habaďůru jako je náš hlad všech občanů Č. R.!POMÁHAT A CHRÁNIT? NIKOLIV, ALE OKRÁDAT A VRAŽDIT TO JE PRAVÉ MOTTO POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY, KTERÁ MÁ Z ROZKAZU DIKTÁTORA Č. R. VÁCLAVA KLAUSE 26 LET ROZKAZ NEPŘEDCHÁZET TRAGÉDIÍM, ALE VŽDY ČEKAT AŽ SE NÁM OBČANŮM Č. R. NĚCO ZLÉHO STANE ABY SE ÚCHYLNÁ POSTIŽENÁ RODINA KLAUSOVÁ SEXUÁLNĚ NA NÁS UKÁJELA......­...§Jaroslav Kvasnička Josefa Vávry?§ Data nejsou závazná, jsou sestavena před odesláním, mohou být uživatelem ještě změněna. reagovat prosím zde: HELP ME???


Reagovat
Anonymni 30.05.19

Já jsem naštěstí pojištěn od https://www.insiacare.cz/ , takže tyto problémy řešit nemusím. Doporučil bych to všem mým známým, rodině i vám, protože máte určitou jistotu. Když se něco stane, tak proběhne plnění smluv a to velice výhodné.


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.