Cibule nebo sazečky

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smajlicek90
58 příspěvků 16.04.13 22:10
cibule nebo sazečky

Chtěla bych poradit jestli u těchto kytiček koupím cibule nebo rovnou sazeničku? koukala jsem po zahradnictví a marketech a zatím jsem na ně nenarazila možná je ještě brzo ale jestli to je z cibule tak by mi taky mohli vyrůst až na podzim :-D
bohyška
barvínek šťavel
kopretiny
lobelky
krásnoočko
kyhanky
libavky

a ještě se Vás rovnou zeptám jakou zkušenost máte s mečíky dneska jsem si chtěla koupit cibulky a kamarádka mě odradila že prý jsou hezké ale jakmile vykvetou tak jak jsou vysoké tak se jakoby rozplyznou, spadnou na stranu a vypadají ošklivě?

Reakce:

muškatek
3049 příspěvků 16.04.13 22:33

Zdravím, všechny kytičky co jste vyjmenovala jsou trvalky koupíte třeba vHormbachu teď a když neseženete tak na podzim. Mečíky sadím už asi 20 let sázím hustě aby se nekáceli, a taky je přiváži ke kolíku, jsou to moc krásné květiny já je nosím na hřibitov, svým blízkým po celé léto. Tak ať se Vám daří.

emilka12
2924 příspěvků 16.04.13 23:05

Ježiš marja to je krása. 8o :mavam:

pckop
153 příspěvků 16.04.13 23:24

Sazenice trvalek kupte v zahradnictví nebo objednejte na internetu. Dobře zakořeněné v květináči můžete sázet kdykoli. Mečíky kupte. Použijete je k řezu nebo po odkvetení seříznete. Mečíky se nevyvracejí pokud je nasázíte hluboko, vršek hlízy 10 cm pod povrch.

emilka12
2924 příspěvků 16.04.13 23:51

Já jsem letos taky koupila cibulky, tak jsem zvědavá jaké budou. Mám je předpěstované, kdy je mám zasadit a čím je mám pohnojit. :?: Mám kuřince, kravsky hnuj, npk a ktystalon. Předem dekuji za rady :) :mavam:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu