Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Čím osadit petrželák


MMartina1 24.05.11

Ahojky, nemáte, prosím, nějaké typy čím osadit petrželák tak, aby to vydrželo dýl než jednu sezónu. Stojí na zahradě, ale vždycky mi všechno přes zimu vymrzne. Spíš bych tam chtěla nějaké kytky než bylinky. Dík.http://www­.zahradahobby­.cz/petrzelak-15l-keramika-pi-ean23220324-skup501Zn1ak11.php


Reagovat
buliznik 25.05.11

já jsem ho taky měla asi 5let a potom mi praskl a rozpadl se.Měla jsem v něm skalničky a ty zimu vždy přežily. :palec: :palec: :palec:


Reagovat
Lanková 27.05.11

od loňského roku mám v petrželáku skalničky, převislé dužinaté rostlinky, krásně vypadají i netřesky, mateřídouška. Neumím sem dát fotku, ale je to hezké…na zimu dávám do přístavku, jinak jde obalit netkanou textilií. Tak hodně zdaru…


Reagovat
Jane J 18.06.11

cokoliv je venku v květináči(pe­trželáku) musí se i v zimě zalévat, jinak to vždy uschne (snad kromě netřesků)


Reagovat
buliznik 18.06.11

Ano,zalévat se musí,ale jen pokud nemrzne! :palec:


Reagovat
Jane J 18.06.11

no jasně, že jen když nemrzne, je to květináč, ne kluziště


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.