Čím zalepit bazén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkyM
110 příspěvků 10.06.12 14:35
Čím zalepit bazén?

Máme píchnutý nafukovací prstenec u bazénu a nevíme čím zalepit.Vim že je spoustu sad na lepení,ale máte někdo nějakou zkušenost s konkrétním lepidlem?U bazénu sice byli nějaký fólie,ale bez lepidla :think:

Reakce:

jirkapospa
8 příspěvků 11.06.12 09:56

Dobrý den, dříve se prodávalo lepidlo FATRACEL, které bylo vhodné na nafukovací kruhy a podobně, které se jen naneslo na dírku a ono se to samo chemickou reakcí zacelilo.Záleží tedy na druhu PVC, ze kterého máte bazén. Nevím zda ještě jsou k dostání (lepidla)ale určitě budu sledovat diskusi, sám bych se rád poučil. Krásný den a hodně slunce do bazénu. JIRKA

jirkapospa
8 příspěvků 11.06.12 10:01

Použijte priloženou samolepící fólii (rychlá nouzová oprava) nebo
lepidlo na mekcené PVC (Vinil-ceys, Fatracel, Purocel …) nouzove
na Polyuretan (Elastick , …) Postupujte po malých vrstvickách
(kapkách), které rychle zaschnou a pevne se spojí s povrchem.
To jsem teď našel na Inetu, Fatracel se viz. jiný článek nejaký rok nevyrábí, ale zkuste jako já do vyhledávače Seznamu loupnout Fatracel a nejdete radu.Jirka

MarkyM
110 příspěvků 11.06.12 13:52

Tak jsme koupili nějaké lepidlo, které je přímo na lepení nafukovacích míčů, bezénů, kruhů atd. Už je to zalepené a uvidíme jak to bude držet až to nafouknem. Pokud to držet nebude tak pak zkusím objednat ty lepicí fólie. Děkuji a přeji hezký den.

jirkapospa
8 příspěvků 13.06.12 07:11

Dejte vědět jak se daří, a nezapomeňte na jméno lepidla, nějaké se těžce kupuje…díky. :mavam:

Služka  21.02.13 11:04

Dobrý deň, mám taký problém že nám pes potral na bazéne ten prstenec a je to trošku väčšia diera a nevieme čo s tým máme robiť prosím poradte vopred Ďakujem.

Služka  21.02.13 11:04

Dobrý deň, mám taký problém že nám pes potral na bazéne ten prstenec a je to trošku väčšia diera a nevieme čo s tým máme robiť prosím poradte vopred Ďakujem.

MarkyM
110 příspěvků 24.02.13 15:49

My měli několik děr od koček a nakonec jsme koupili obyčejné lepidlo na míče, kruhy atd. a krásně to drží :palec:

pinon4
1 příspěvek 22.06.14 13:19

Obrý den…mám prozbu..jak lze najít prasklinku na nafukovacím kruhu u baénu…zřejmě je dirka z vnější strany a nelze jí najít…zkoušel jsem jarovou vodu…tekuté mídlo…dokonce sem i foukal do kruhu kouř z cigerety v naději že bude dírkou unikat…potopit ho nelze…pruměr bazénu je 3,66…máte nákou radu?? děkuji mnohokrát…

eHub  18.07.14 14:56
samolepící záplaty

@pinon4 My jsme doma použili jen vodu s jarem (museli jsme nakonec pomazat úplně celý prstenec než se nám to podařilo najít :zed: ) a postižené místo jsme pak přelepili samolepicí záplatou: http://www.bazenyshop.cz/…y-na-lepeni/.

Rudolf Novotný  09.06.16 07:42
Jak najít malou dirku v bazénu napuštěném vodou

Dobrý den mám velikou prosbičku, nemůže mi někdo poradit jak najít malou dirku v napuštěném bazénu. Máme nadzemní bazén, ten celoroční s plechovou konstrukcí a někde nám teče, ale zřejmě je tam jen malá dírka, nemůžeme jí vůbec najít, neporadí nám prosím někdo, děkuji moc a přeji krásný den.Ruda.

Věra Dedková  09.07.16 10:53
dírka na dně

Dá se zalepit dírka na dně bazénu aniž by se vypouštěla voda? a čím

Eva Farna  27.09.16 19:08

Dobrý den, dočetla jsem se, že nejlepší je lepit bazén lepidlem na bázi polyuretanového kaučuku, že je nejkvalitnější. S jakým konkrétním lepidlem máte nejlepší zkušenost?

Edit admin - odkaz

Váš příspěvek