Co do truhliku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubli
26 příspěvků 07.06.10 13:50
Co do truhliku?

Vlekle deste mi naprosto znicily muskaty a zustala mi vzdy tak jedna chaba rostlinka na truhlik. Chci do truhliku zasadit neco jineho. Ma nekdo radu co by se tam ted dalo jeste dat?

Reakce:

jahulka
123 příspěvků 07.06.10 20:44

Já myslím, že ještě není pozdě. Buď bych koupila nové nepřevislé muškáty nebo afrikány a dosadila bych je mezi ty poškozené. Ty bych ořezala, oni obrostou. A hnojit a hnojit - tak jednou týdně. Určitě se to podaří. Hodně zdaru!

thea
2 příspěvky 08.06.10 15:53

tak souhlasím s afrikány,vydrží všechno,měla jssem je 2 roky ,ale nikdy mi moc nevyrostly,nevím proč:-(
nebo můžeš zkusit surfinky-rostou rychle,verbeny-ty mám ale poprvé a nevím,jak rychle porostou :roll: .
je to děs to leptošní jaro,jindy mám už vše rozkvetlé,ted prdlajs… :-?

kyti5
6058 příspěvků 18.04.11 17:46
co do truhlíků

Tak jsem zvědavá čím zkrášlíte svá okna letos co sázíte do truhlíků a už sázíte ,nebo čekáte po zmrzlých?

Loni jsem měla muškáty a molici a letos si to asi zopáknu , měla jsem už verbeny, surfinky, petunky ale muškáty se mi nejvíc osvědčily,mám okna na jih tak proto. :wink: :wink: :wink:

buliznik
769 příspěvků 18.04.11 19:29

já mám převážně nízké afrikány,ty snesou všechno a vloni jsem si koupila převislé fuchsie a byly moc pěknéale nesnášejí přímé slunce. :palec:

Váš příspěvek