Diskuze

Balkonové rostliny

Co do truhliku?


bubli 07.06.10

Vlekle deste mi naprosto znicily muskaty a zustala mi vzdy tak jedna chaba rostlinka na truhlik. Chci do truhliku zasadit neco jineho. Ma nekdo radu co by se tam ted dalo jeste dat?


Reagovat
jahulka 07.06.10

Já myslím, že ještě není pozdě. Buď bych koupila nové nepřevislé muškáty nebo afrikány a dosadila bych je mezi ty poškozené. Ty bych ořezala, oni obrostou. A hnojit a hnojit – tak jednou týdně. Určitě se to podaří. Hodně zdaru!


Reagovat
thea 08.06.10

tak souhlasím s afrikány,vydrží všechno,měla jssem je 2 roky ,ale nikdy mi moc nevyrostly,nevím proč:-( nebo můžeš zkusit surfinky-rostou rychle,verbeny-ty mám ale poprvé a nevím,jak rychle porostou :roll: . je to děs to leptošní jaro,jindy mám už vše rozkvetlé,ted prdlajs… :-?


Reagovat
kyti5 18.04.11

Tak jsem zvědavá čím zkrášlíte svá okna letos co sázíte do truhlíků a už sázíte ,nebo čekáte po zmrzlých?

Loni jsem měla muškáty a molici a letos si to asi zopáknu , měla jsem už verbeny, surfinky, petunky ale muškáty se mi nejvíc osvědčily,mám okna na jih tak proto. :wink: :wink: :wink:


Reagovat
buliznik 18.04.11

já mám převážně nízké afrikány,ty snesou všechno a vloni jsem si koupila převislé fuchsie a byly moc pěknéale nesnášejí přímé slunce. :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.