Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Co je to za strom?


jarekc 25.01.12

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli by někdo nepoznal a neuvedl název stromu na fotce.Za případnou pomoc předem děkuji,Čermák


Reagovat
muškatek 26.01.12

Napsala jsem příspěvek ,ale nezobrazil se tak ještě jednou.Je to Ruj vlasatá – Cotinus coggygria.


Reagovat
Lanková 26.01.12

Maruško, jak jsi to prosím našla? Já jsem si dala katalog stromů a dále a dále a na nic takového jsem nenarazila. Jaký jsi zadala dotaz? Dík Naďa :mavam:


Reagovat
jarekc 26.01.12

Mockrát děkuji za pomoc.Zadal jsem dotaz i na Poradte.cz a přišla mi stejná odpověď


Reagovat
muškatek 26.01.12

Nadi nic jsem si nezadala my ji před léty měli,ale museli ji přesadit a ona to nepřežila. :mavam:


Reagovat
Lanková 26.01.12

…tak to je jiná, vypadá moc hezky, ale musí z těch květů či chmýří být dost binec, ne? Jinak Maruško dobré…?? :mavam: :mavam: :kytka:


Reagovat
Re: Lanková | DaniellaČ. 17.08.12

Ruj vlasatou pěstuji už přes dvacet let, mám červeno- i zelenolistou. Rozkvetlá je nádherná, foto zelené varianty jsem přidala do fotogalerie, protože letos mě obzvlášť potěšila. Chomáče připomínající cukrovou vatu, se dají usušit do vázy a vydrží celou zimu, musí se ale ustřihnout včas. Jinak květy na stromě žádný binec nedělají, odpadávají nenápadně – nikdy s tím nebyl problém. Můžete být bez obav, na zahradě by Vám dělala jen radost.


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 바카라 규칙


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.