Diskuze

Balkonové rostliny

Co mi chytly surfinie?


Martooni 17.08.11

Dobrý den,

jsem začátečník – nevíte co mi chytly surfinie? A co s tím mohu dělat?


Reagovat
Re: Martooni | mandevila 01.08.12

To je plísen rostlina uhyne


Reagovat
buliznik 17.08.11

myslím,že je to nějaká plísen z toho vlhkého a studeného počasí-i když zrovna dnes u nás bylo léto! :think:


Reagovat
thea 18.08.11

ahoj, vypadá to na padlí :-? jestli se teda nepletu-nejsem odborník měly je moje surfinky před xlety a celé byly pak šedé. Doporučuje se na to dávat nějaký fungicid (např. cupricol apod.)nezkoušela jsem, bo to bylo už září, tak jsem je vyhodila.


Reagovat
60 08.10.11

Přesadit,je to plíseň :twisted:


Reagovat
kyti5 08.10.11

myslím, že nyní už jsou v popelnici :oops:


Reagovat
60 08.10.11

Moje už jo,na jaře koupíme nové a možná hezčí :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Zipsová 22.05.15

Mám na surfínkách-listech bílé fleky a začínají se kroutit, mám je zachraňovat nebo raději vyhodit a pořídit jiné???Děkuji za odpověď.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.