Diskuze

Škůdci

Co mi žere yuccu?


Seal 17.10.11

Dobrý den, něco mi napadlo yuccu, jsou to molice? Nic létavého tam ale nevidím, jen je jakoby poprášená takovými bílými čárkami. Co s tím?


Reagovat
Seal 17.10.11

Ještě jedno foto.. Byl to dárek a je moc hezká, nerada bych o ni přišla :-(


Reagovat
emilka12 19.11.11

ASI JSTE JU MOC ZALÍVALA.TAKY JSEM O NI PRIŠLA PŘELITÍM.ALE ZACHRÁNILA JSEM KONCE.OŘEZALA JSEM JI A NECHALA ZAKORENIT.TŘEBA JI JEŠTĚ ZACHRÁNÍTE.MALO ZALÍVAT


Reagovat
Seal 21.11.11

Díky za reakci, přelitá určitě nebyla, ale nakonec se opravdu potrvdily ty molice. Koupila jsem postřik, 3× aplikovala a zdá se, že jsou mrchy fuč :-) Yucca je sice trochu olezlá, ale snad se to časem spraví :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.