Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dětské hrací centrum na zahradu


befana 08.04.10

Rádi bychom pořídili na zahradu na chalupu něco pro dceru. Líbilo by se mi takové zařízení,aby tam byla houpačka,a skluzavka s takovou tou věží,příp.ještě něco. Moc by se mi to líbilo ve dřevě,ale truhláře v rodině nemáme,v obchodech to asi bude darda… Umělohmotné se mi zase moc nelíbí vzhledově,táta má na zarhadě krásnou dřevěnou pergolu,tak bych mu to nerada zprznila.. :roll:

Nemáte někdo typ na výrobce těchto zahr.center, popřípadě nějaké fotečky z reálu,abych se inspirovala?


Reagovat
liška 08.04.10

Ahoj, mrkni na www.skluzavky.cz Sice ceny jsou 8-o , ale pokud máš šikovné chlapy v rodině, dá se to zvládnout o dost míň. My koupili jen skluzavku a zbytek dodělával manžel. :mavam:


Reagovat
Žížala1 08.04.10

U nás na diskusi taky jedna kočena něco takovýho plánuje a zrovna dávala odkaz, tak třeba se bude hodit :wink: http://images.google.cz/imgres?…


Reagovat
Anonymni 26.01.24

Bydlím v rodinném domě se svými rodiči a dvěma dětmi. Jako hlavní pečovatelka často hledám efektivní a cenově dostupné způsoby, jak zabezpečit dům. Objevila jsem dětské zábrany, které mi pomohly zajistit bezpečí dětí bez velkých výdajů.


Reagovat
Anonymni 29.01.24

My jsme to vyřešili poměrně jednoduše tím, že jsme dali na radu zde a koupili velký slunečník. Má to jednu výhodu – to hrací centrum uděláme prakticky kdekoliv chceme na zahradě a dá se to přesouvat podle toho, jaké je slunce. Takže za mě je tohle poměrně fajn varianta toho, jak takové centrum udělat.


Reagovat
samkumar10090 26.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.