Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dezinfekce bazénu


Josef Šťastný 10.03.12

Dobrý den, má tady někdo zkušenosti s touto firmou? http://www.cistybazen.cz Chtěl bych si na zahradě zřídit bazén, ale nevím nic o jeho dezinfekci. Za jakékoliv info budu vděčný. Josef Šťastný


Reagovat
Re: Josef Šťastný | Nespi 29.07.14

Dobrý den,

na tento web už jsem taky natrefil. Řekl bych, že jejich produkty jsou spíše zaměřené na majitele větších bazénů a velkoodběratele. Pokud jsem to správně pochopil tak jsou primárně výrobci bazénových technologií. Svoje produkty (technologii a chemii) prodávají prostřednictvím sítě vybraných prodejců. Vůbec nemám představu o jejich cenách. Pokud máte v plánu budovat zapuštěný bazén a investovat do kvalitní výbavy, tak by to mohlo být dobré. Určitě se informujte přes kontakt uvedený na jejich webu.

Bez urážky, ale používat lékařský materiál mi připadne jako velký nesmysl. Výrobek, který sem dala paní Jana zjevně neslouží jako bazénová dezinfekce a nemyslím si, že je pro tento účel vhodný. Rozhodně ne k lití do vody. Možná na čištění vypuštěného bazénu. Na nadzemní nafukovací bazén bych to ale nepoužíval.

Základem dezinfekce je klasická bazénová chemie. Důležité je rozdělení na chlorovou a pro děti vhodnější bezchlorovou chemii. V dané kategorii se pak nachází řada přípravků od multifunkčních tablet až po přípravky sloužící pro šokové ošetření vody či úpravu pH. Mrkněte na odkaz výše v textu ať si uděláte představu o tom jak široká je škála různých přípravků. Pokud budete mít další otázky, tak se vám pokusím poradit. Taky mi chvíli trvalo než jsem se v problematice bazénové chemie zorientoval. :)

S pozdravem

Zdeněk N.


Reagovat
Re: Josef Šťastný | pravdic 09.01.15

Jako tuhle stránku neznám, ale co se týká bazenové chemie tak doporučuji bazenovachemi­epraha.cz jako vše potřebné vždy s ženou najdeme tu


Reagovat
Anna Vojtěchová 28.07.14

Ahoj Josefe, my na zahradě máme menší bazén, a vždycky si kupujeme tuhle dezinfekci: http://www.gigalekarna.cz/…a-parfemace/. Nenech se zmást malou nádobou, tahle dezinfekce se ředí vodou, veškeré informace jsou na odkazu. Jakou velikost má tvůj bazén?


Reagovat
WylyjemŠejxpír 09.09.14

Tak mi se třeba více oplatil obchod bazenovachemi­epraha.cz . Mají tam všechny druhy klasické chemie a slušné články a návody, jak postupovat při údržbě. Popravdě já bych se asi bál hledat nějaké alternativní způsoby dezinfekce bazénu, ale tady jsou dobrý věci


Reagovat
František s kotletou 10.09.14

Wylyjeme, ten obchod znám. Občas tam nakupuju, nicméně ne moc často. Al lidi co znám, tak tam nakupujou hnoje do svých bazénů taky a jsou spokojení, protože nikdy nebyl problém s dodáním.


Reagovat
Re: František s kotletou | Ewadob 28.09.14

Dobry den, mate nekdo zkusenosti s Techneco a jejich bromovou chemii do whirpoolu?


Reagovat
Re: František s kotletou | Tomaasd 28.09.14

Ano. Bromine tabs od PWS používáme v našich vanách v hotelu. Jsme spokojeni.


Reagovat
Re: Tomaasd | Ewadob 28.09.14

A co esence z bazenovache­miepraha.cz? Jsou kvalitni?


Reagovat
Re: Ewadob | Tomaasd 28.09.14

Esneci jsem používali krátkodobě. Co klient to jiná vůně, tak jsme používání zrušili, ale pokud jsem se trefili do gusta, tak mohu dát pozitvní referenci. PWS je dobrá značka.


Reagovat
Re: Tomaasd | Julkap 28.09.14

A to pouštíte klienty do jedné vany? :-D jási z bazenovache­miepraha.cz kupuji pouze jednu a stále – levanduli.


Reagovat
ev.sev 20.11.14

Jdu podekovat:) V lete jsem si na zaklade recenzi tady objednala z bazenovache­miepraha.cz vonne esence do virivky a navic mi mila pani po telefonu poradila i se zakryvaci folii na nas venkovni bazen. Takze za me ano, jsem rada, ze jsem nasla tuhle stranku:DD


Reagovat
Re: ev.sev | Lisynka 09.02.15

[citace] @ev.sev píše: Jdu podekovat:) V lete jsem si na zaklade recenzi tady objednala z bazenovache­miepraha.cz vonne esence do virivky a navic mi mila pani po telefonu poradila i se zakryvaci folii na nas venkovni bazen. Takze za me ano, jsem rada, ze jsem nasla tuhle stranku:DD [/citace]

A ty vonne esence, nedela to pak problem, ze musis treba casto menit celou vodu?


Reagovat
Pavel Navrátil 08.02.15

Jojo taky mám dobré zkušenosti s touto stránkou http://eshop.techneco.eu/ Jak vidím, nejsem jediný:-)


Reagovat
Olina Trsvonská 13.02.15

Vonne esence od bazenovechemiepraha jsou super. Manzel je donesl na konci roku a je to muj nejoblibenejsi reklax ve vyrivce. Myslite, ze se muzou pouzivat i do bazenu v lete?


Reagovat
Re: Olina Trsvonská | Lisynka 17.02.15

[citace] @Olina Trsvonská píše: Vonne esence od bazenovechemiepraha jsou super. Manzel je donesl na konci roku a je to muj nejoblibenejsi reklax ve vyrivce. Myslite, ze se muzou pouzivat i do bazenu v lete? [/citace]

No o tom je i prave ta moje otazka, jak to pak je s vodou, ale nikdo nevi :think:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.