Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Dodavatelé energií zkušenosti


Anonymni 06.05.21

Třeba jste to někdo za poslední dobu taky řešil, ale sháním se po novym dodavateli elektřiny, pravděpodobně s tím zároveň budu řešit i plyn, ale prvořadě mi jde o elektřinu, kdy potřebuju snížit její účet. Smlouvu mám starou a přešla mi na dobu neurčitou, tak mám volný ruce, abych mohl jít jinam. S kým máte dobrý zkušenosti a doporučíte.. Díky


Reagovat
Anonymni 11.05.21

Řešil jsem to už loni během prvního omezení, bral jsem to jako takovou před přípravu, protože jsem nevěděl, co se bude dít. Šli jsme k Bohemia energy, protože nás vyšli nejlíp. Původní dodavatel se o nás ani nijak nesnažil, na novou cenu neměl sílu dosáhnout.


Reagovat
Re: Anonymni | Dineval 10.06.21

ty už máme delší dobu a jsou ok (cena, komunikace)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 28.08.21

U těch budeme teďka od září začínat, skvěle jsme to stihli ještě přes sezónou a za dobrý ceny.


Reagovat
Anonymni 14.05.21

Tohle je trochu nepopulární názor, ale před výběrem dodavatele energií si zajistěte, že ten barák budete mít dobře tepelně izolovaný. Jinak můžete mít dodavatele jakého chcete. Ideálně si nechte od nezávislého zdroje zpracovat studii na tepelnou užitnost a možné tepelné a energetické ztráty domu. Pak totiž u výběru dodavatele řešíte reálná čísla a kdo nabízí levnější elektřinu a další zdroje, a neřešíte to, že vám někde něco netěsní a propalujete na tom peníze.


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Teď je to hodně velká bída. My jsme rádi, že máme na pergole a zahradním domku soláry, kterými dodáváme část energií zpět do sítě a žene nám to filtraci na bazén, venkovní světla a zavlažovací systém. Bez toho by ty náklady na energie byly asi šílený. Docela mazec, kam se to celé dostalo. :/


Reagovat
Anonymni 08.09.21

Dobrý den přeji všem, dnes jsem narazil na nějaký enocean, prý to má být věcička, která bere energii z okolí a dokáže nám ušetřit spoustu energie. Třeba prý lehkým zmáčknutím, uděláte dost energie pro jeho pohon. Neslyšeli jste někdo o tom něco? Díky :)


Reagovat
Anonymni 11.02.22

Všechno na jedno brdo. :) Jakože prostě v téhle situaci je asi nejlepší ČEZ, případně kdokoliv větší s jistými zásobami. Ale i ten má problémy. My jsme teď i přemýšleli, jestli nakonec do fasády sekat i další elektroinstalační krabice, protože si nemyslíme, že ta zařízení, která na to chceme dávat, budeme někdy využívat s ohledem na ceny současné elektřiny. ;-)


Reagovat
Anonymni 25.05.22

My jsme už několik let u ČEZu a nemůžeme si stěžovat. Skvělá je hlavně fixace, díky které se občas vyhneme nějakému tomu zdražování, což však už teď asi nepůjde. Vytápění elektřinou je tedy poměrně drahé, takže alternativu pro nás představují designové krby. Dá se s nimi ušetřit i několik stovek měsíčně.


Reagovat
Anonymni 13.06.22

No jako dodavatelé energií. To je složité téma a za sebe si myslím, že ono tam není moc co vymýšlet. Prostě berte toho, který je největší a má za sebou největší mašinérii úředníků. Takže jednu nejmenovanou oranžovou firmu. Možná vám nedá nejlepší cenu, ale máte jistotu velkého podniku, který nezkrachuje. Což je dneska možná ještě důležitější než to, kolik platíte zálohy. Stejně si pak ve finále pořizujete domů klimatizace a neřešíte, kolik spálíte kW za den. ;-)


Reagovat
Anonymni 08.08.22

Jakožto spolumajitel firmy, která prodává velké bagry po Praze, jsem musel řešit celkem narychlo změnu dodavatele energií, jelikož nám vypověděli smlouvu při stoupajících cenách energie. Dokonce jsme si museli půjčit i značné peněžní prostředky na opláštění hal, které jsme měli naplánované na investice do jiných věcí.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

I saw your article well. You seem to enjoy baccaratcommunity for some reason. We can help you enjoy more fun. Welcome anytime :-)


Reagovat
Anonymni 28.08.22

My jsme s manželem již několik let u společnosti ČEZ a jsme spokojení, i když náš soused nás neustále lanařil k Bohemia Energy. Naštěstí jsme zůstali věrní a po jejich krachu se soused pěkně zapotil, aby se dostal co nejrychleji ke společnosti, u které jsme my. Jediné, co jsme zrušili bylo vytápění plynem a koupili jsme dva nerezové komíny pro vytápění domu dřevem.


Reagovat
Anonymni 30.10.22

Já jsem u společnosti ČEZ skoro dvacet let a nikdy jsem nepřemýšlela o nějakém jiném dodavateli energie. Soused mě několik let přemlouval ať přejdu k Bohemia energy, ale já zůstala věrná. Energie se zdražují, ale já mám skoro stejné zálohy jako dříve, přičemž sousedovy se zvýšili několika násobně. Začal omezovat pouštění jakékoliv elektroniky, aby ušetřil a velice se diví, jak si mohu dopřát pustit si klimatizaci, když potřebuji vyčistit vzduch v obývacím pokoji.


Reagovat
Anonymni 19.12.22

Jelikož dodavatele energií máme pořešené a s penězi vycházíme také docela dobře, tak jsme se rozhodli, že vyzkoušíme to všude skloňované investování do půjček . Máte někdo zkušenosti s tím jak se třeba vrací peníze když to někdo nedokáže zaplatit nebo něco podobného? děkuji.


Reagovat
Kaden Miller 12.07.23

[url=https://go­ogle.com/]goo­gle[/url]

google


Reagovat
Anonymni 28.08.23

My jsme už dlouhá léta u dodavatele energie ČEZ a jsme s ním spokojení. Nedávno nám přišla velice dobrá nabídka na fotovoltaiku, o které s manželem už delší dobu uvažujeme. Máme velkou střechu a na ní se vejde několik panelu a my můžeme ušetřit hodně peněz za elektrickou energii.


Reagovat
Anonymni 01.03.24

Já zrovna teď řeším změnu dodavatele plynu , protože nám přišel velký nedoplatek a není možný, abychom každý rok tolik dopláceli. To nebudu pomalu vydělávat na nic jinýho. Chtěl bych ještě pak pořešit i dodavatele na elektřinu, ale ta mě tolik netíží, protože vaříme a topíme plynem, takže ta spotřeba je tam mnohem větší.


Reagovat
Anonymni 26.03.24

you should make the laying zone as level as possible make a ton of pressing factor when the pool is on an incline. Also, this pressing factor can, over the long haul, truly negatively affect the underlying honesty of the pool. ufa168


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.