Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Firma na realizaci zahrady


Jarča212 15.01.14

Zkušenosti se zahradním architektem + realizací zahrady. Máme celkem velkou zahradu návrh nás vyšel na necelých 5 000 Kč, ale byl v něm rozpis všech rostlin, kdy a jak co kvete, jak se o kterou rostlinu starat, jak moc zalévat atd atd atd… (prostě vše na co si vzpomenete) emoticon První konzultace probíhala tak, že si celá rodina s architektkou sedla a povídala, na co je kdo alergický, jaké máme rádi barvy, jaké rostliny máme rádi, zda plánujeme psa atd atd… dle toho všeho nám vytvořila návrh na míru během cca 14 dní. emoticon Následně poté k nám přijela s 2ma pracovníky, kteří vše připravili zasázeli zakůrovali mulčovací kůrou přesně podle našich představ, také všude dali netkanou textilii, aby se zahradou nebyla další údržba. Celá zahrad vyšla na necelých 90 000 Kč. (ale mohla být i levnější, stačilo se domluvit, které rostliny preferujeme a v jakém cenovém rozmezí) Opravdu jsem s jejich prací spokojená a mohu jenom doporučit. Myslím, že jejich webové stránky jsou http://www.realizacezahradbrno.cz


Reagovat
Re: Jarča212 | J.Součková 02.03.14

Já mám skvělou zkušenost s firmou Bon Appetit s. r. o. z Liberce. Jsou to opravdu profíci, kteří vědí co dělají a dělají to s nadšením. Je vidět, že tomu skutečně rozumí. Jejich květináče nejsou tuctové a pro náročnější zákazníky jsou schopni vyrobit i květináče přesně na zakázku/míru, což se mi líbí, je pravda, že na to jsem peníze v rozpočtu neměla, ale i tak jsem velmi spokojená, proto o tom ráda napíšu! Podívejte se sami, v sekci realizace mají vybrané realizace s fotografiemi a krátkým popiskem, nechybí ani videa – http://www.eshop-kvetinace.cz/…alizace.html. Vřele doporučuji!


Reagovat
Anonymni 30.07.22

S manželem jsme si objednali zahradního architekta, když jsme rekonstruovali náš dům. Chtěli jsme si nechat rozvrhnout celou zahradu na relaxační a praktickou, ale potřebovali jsme také poradit s výběrem zimní zahrady, která byla mým velkým snem už od útlého mládí. Architekt nám opravdu navrhl krásnou zahradu se spoustou rostlin a keřů.


Reagovat
Anonymni 23.09.22

Já myslím, že když se podíváte po internetu, tak to zvládnete sami. Teda pokud na té zahradě neplánujete stavět průmyslové haly. Prostě si vezměte čtverečkovaný papír a rozvrhněte si jednotlivé prvky, kde co chcete mít. Pak počítejte s nějakými energiemi a vodou. A raďte se s internetem. :) Jiného rádce nepotřebujete. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.