Diskuze

Trvalky

Floxy - bile vysoke


vlastinka2 23.09.13

Dobry den vsem. Nasel by se nekdo, kdo by mi venoval odkopek bilych vysokych floxu? muzu vymenit za vysoke fialove, nebo ruzove. Preji hezky den.


Reagovat
Re: vlastinka2 | jarka 5 26.09.13

Ahoj Vlastinko, já mám bílé floxi a klidně zašlu. Mám jen bílé a pokud mi za ně pošleš kousíček fialových a růžových budu moc ráda. Nebylo by lépe na jaře? Ale je mi to jedno. Zdravím Jarka :)


Reagovat
Re: jarka 5 | vlastinka2 27.09.13

:mavam: :mavam: :mavam: Jarko, dekuju, poslu. Myslim, ze by to ted jeste slo. Pisni adresu na mail 1470@seznam.cz Ja se budu na bile taky tesit.


Reagovat
vlastinka2 27.09.13

Praha1470@seznam.cz

oprava :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.