Diskuze

Zelenina

Foliovník


patinka12 30.01.11

Dobry den .Jak mám vyrobit malí foliovník jenom na zakrití?Nemam moc financí na to ,ale budu rád za každou radu. :-)


Reagovat
PMZK 05.02.11

dobrý den, jak ho vyrobit-kromě stloukání prken-nevím, ale už dříve jsem dostala báječný nápad, který jsem zatím neuskutečnila, protože jsem nesehnala „komponenty“ tedy – jestli máte starý stan, použijte kovovou kostru z trubek a podle celtoviny si ušijte nebo nechte ušít potah z folie. Je to podle mě nejlevnější varianta. Pokud ovšem seženete starý stan a umíte šít nebo někoho máte … dejte vědět, jestli se vám to povede :-)


Reagovat
patinka12 06.02.11

Dobry den,děkuji za dobrý nápad.Vyskouším to a pak vám dám vědět. :-)


Reagovat
GustavR 29.11.13

Já jsem si svařil konstrukci z trubek, natřel a zadělal fólií, kterou jednou začas vyměním. Důležité je myslet taky na ukotvení, aby foliovník neuletěl. Jinak nejjednodušší řešení asi bude si nějaký koupit nebo si foliovník nechat udělat.


Reagovat
Anonymni 24.02.20

Ahoj. Měl bych takový dotaz. Jak to u foliovníku řešíte se stíněním? Myslíte, že by stačila třeba nějaká taková ta stínící tkanina jako se dává na ploty, viz https://www.agrotex.cz/…e-uplety_220 nebo to bude chtít něco speciálního? Díky.


Reagovat
Anonymni 03.04.20

Děda loni stavěl foliovník na 2× :) nejdřív k sobě posvářel takové ty něcojako plastové trubky, jakoby na vodu, to se mu nepovedlo, takže pak usvářel pro změnu kovovovu konstrukci a k tomu přikoupil ještě, myslím, že to byla přímo plachta na foliovníky z https://topfoliovniky.cz/ (snad nějakých 25 nebo kolik metrů). A foliovník sloužil, rajčata rostla jak divá, jen konstrukce furt padala jen co zafučelo :) holt děda udělal někde chybu, naštval se a nakonec nedávno koupil normální originál zahradní foliovník na stejném místě jako prvně plachtu.


Reagovat
Anonymni 21.09.21

Souhlasím, postavit takový foliovník není nic těžkého. Zvládne to v podstatě každý a nevyjde to ani tak draho. Mně na ten náš stačilo pár hliníkových profilů z https://eshop.sharplayers.cz/…kove-profily a folie. Stavba mi zabrala jedno odpoledne. Máme ho na zahradě už druhý rok a pořád stojí.


Reagovat
Anonymni 31.10.21

Musím souhlasit s předchozím komentujícím. Taky jsem si foliovník dělal svépomocí a svůj účel plní skvěle. Jen jsem jako material konstrukce teda nezvolil hliník, ale ocel, kterou jsem následně svařil. Na to mi skvěle posloužila moje invertorová svářečka kterou mám už několik let doma, ale v podstatě ji vůbec nepoužívám. Takto alespoň konečně našla nějaké využití.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 10.03.23

Jako jasně, pokud je člověk manuálně zručný, tak věřím tomu, že ta stavba nezabere tolik práce. Jak se ale znám, tak mně by to trvalo měsíc a kdo ví jaký by ten výsledek nakonec byl. V mém případě je určitě lepší si pořídit už hotový foliovník. Zrovna nedávno jsem například koukal na https://www.vybavzahradu.cz/…iovniky-520/ a ty hotové foliovníky až tak drahé nejsou.


Reagovat
Anonymni 17.08.22

This post is absolutely amazing. fall guys, I really impressed by the information it provided. wordle unlimited


Reagovat
Anonymni 09.12.22

Vegetables can be categorized by the part of the plant that is edible, such as the drift boss leaves of lettuce, stalks of celery, roots of carrots, tubers of potatoes, bulbs of onions, and 1001 tips blossoms.


Reagovat
Anonymni 14.06.23

Vytvoření malého fóliovníku pro zakrytí může být zábavný a finančně nenáročný projekt. Musíte si připravit karton nebo build now gg pevnou základnu hliníkové fólie, čističe drátů nebo trubek, nůžky, pásky nebo lepidlo.


Reagovat
Anonymni 29.06.23

918kiss All Day Fun Ready to 918kiss provide game services, get money fast, try to play for free, ready for everyone to invest in the website. that is full of fun Opening a slot service is easy to break.


Reagovat
Anonymni 20.11.23

I found the article suika watermelon game to be incredibly insightful and informative.


Reagovat
samkumar10090 21.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 15.04.24

You should consult previous arborists 2048


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.