Diskuze

Balkonové rostliny

Fuchsie - malé zkroucené listy


betonica 03.05.14

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost… Po přezimování mi na červených fuchsiích vyrostly pouze malé lístky a jsou trochu zkroucené. Myslela jsem, že to bylo tím, že začaly rašit a růst v době kdy ještě bylo málo světla (zimuji je v kůlně). Ale teď je mám v pokoji, kde je světla dost a občas jsou už venku (tady na horách tam ještě nemůžou být pořád ). Hnojím Kristalonem start. Škůdce na nich žádné nevidím. Taky mně napadlo, jestli nechtějí rosit. Ale myslím, že vzdušná vlhkost je ok. A bíle kvetoucí fuchsie jsou všechny v pořádku. Děkuji předem za rady :)


Reagovat
olgas 04.05.14

Tak jsem zvědavá jestli někdo poradí, já jsem měla takovou radost, že mi fuksie začaly rašit, že jak bylo trochu teplo vytáhla jsem je ven a jelikož na některých kytkách byly mšice či co, tak jsem je postříkala Fastem a jak měly ty malé lístečky, tak všechny uschly. Ach jo, pak začaly sice obrážet znovu, ale vůbec nechtějí pořádně růst. Tak fakt nevím nevím, jestli z nich něco budu mít.


Reagovat
betonica 28.05.14

Tak nám nikdo neporadil… :| No, nicméně moje fuchsie jsou už teď pořád venku a hnojím zatím ještě startem, ale už vypadají o mnoho lépe. Asi už zkrátka chtěly ven, v tom byl ten problém :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.