Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Garážová vrata a brány


bt-cz 16.01.11

Zdravím, sice se nejedná přímo zahrádku, ale při návrhu zahrady by se to mělo taky zohlednit – tady jsem našla zajímavou inspiraci na garážová vrata, tak se můžete mrknout.

:)


Reagovat
Re: bt-cz | Anicka77 06.01.13

Zdravíčko. My jsme před nedávnem taky vybírali nová vrata pro naši garáž a nakonec jsme po konzultaci s http://www.proalu.cz/ rozhodli a velice dobře nám to vyšlo!


Reagovat
Re: bt-cz | Jan Poslušný 17.08.14

garážová vrata Jak vybrat správná garážová vrata:

Dobrý den všem,

Setkáváme se s čím dál početnějšími dotazy, jaká garážová vrata si mám koupit? Nedalo mi to a proto pár řádek o garážových vratech.

Pro zákazníka je situace na trhu dost nepřehledná, protože je spousta firem, které nabízejí garážová vrata, ale normální smrtelník o tom skoro nic neví. Nejlepší jsou samozřejmě zkušenosti uživatelů a jejich doporučení. Dále je také důležité, jak garážová těsní a jakou mají dnes tolik diskutovanou tepelnou izolaci. Naše firma dodává a montuje již 22 let garážová vrata Novoferm. Jedná se o německého výrobce, který dodává garážová vrata jak pro privát, tak i pro průmysl. Součástí sekčních garážových vrat je unikátní a patentově chráněný boční pohon s řemenem, který je velmi tichý, v současné době se již řídící jednotka k motoru dodává v Led provedení a spotřeba v pohotovostním režimu je pouhých 0,5W. Tato garážová vrata se díky bočnímu motoru dají namontovat téměř do jakéhokoli prostoru. Většina výrobců používá motory umístěné a ukotvené na stropě, vrata Novoferm se mohou namontovat i do prostoru bez stropu.

Garážová sekční vrata dodáváme ve standardní barvě bílé, také v provedení RAL, Renolit, Kašír. Dodáváme také garážová vrata v provedení dřevo. Pro zákazníky, kteří již mají okna dřevěná (tzv. Eurookna), vrata po dohodě se zákazníkem zasíláme k výrobci, který dodával okna dřevěná. Výrobce Eurooken provede na námi dodaná garážová vrata stejnou povrchovou úpravu, jako má zákazník okna a teprve potom vrata montujeme. Tím má zákazník garážová vrata i okna ve stejné povrchové úpravě.

Pro lepší představu Vám posílám videa s našimi garážovými vraty.

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat a rádi vám vyjdeme vstříc.

Jan Poslušný PEJA – BAU spol. s r. o. tel 777 878 075


Reagovat
Re: bt-cz | TomZmesk82 01.04.17

Garážová vrata za mně jedině Lomax, mám to ozkoušené, jenom pozitivní zkušenost takže bych nevolil jinak, za mně favorit – https://www.lomax.cz


Reagovat
Re: bt-cz | Anonymni 18.05.21

Ahoj. Za mě z vlastní zkušenosti pojezdové brány ze zámečnictví. Pokud narazíte na dobrého zámečníka s dobrými referencemi, udělá vám bránu s tím že máte jistotu že už jich udělal spoustu a jen tak nic nepokazí…Četl jsem reference třeba na kovovýrobu zde https://www.kovovyroba-zabrana.cz/brany-a-ploty/ a i podle fotek vypadají moc šikovně.


Reagovat
Františkaa 21.07.11

Zdravíčko, pořizujeme vchodové dveře a okna a rád bych se dozvěděl názor Vás ostatních na okna Internorm a plastové zdvižně posuvné vchodové dveře Jestli někdo má, jak jste s nimi spokojeni. Děkuji


Reagovat
syselK 06.03.12

Tak doorhan bych si nikdy nevybral :( videl jsem je u souseda a ten si rve vlasy hruzou jakou blnbost udelal. Sorry ale opravdu nee.


Reagovat
Martin bm 26.06.12

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto firmou? Nebo alespoň nějakou recenzi či radu na nabízený sortiment od zkušenějších, chtěl bych si u nich koupit nová vrata (pouze vrata) http://www.modernigaraze.cz/…azova-vrata/


Reagovat
Nikolkralova 09.10.12

Dobrý den, máte zkušenosti s garážovými Kudlík http://www.kudlik.cz/ ? Zvažuji jejich nabídku.


Reagovat
Václav Veselka 15.12.15

Chtěl bych se podělit o zkušenosti s firmou VRATASTYL pana Kubáta, který Vás naláká na slevu při zaplacení hotovosti a dopravu zdarma. Výsledek, vrata dodal po neustálých urgencích s měsíčním zpožděním, telefony nebere, pouze velice krátce pošle mail či SMS. Dodones nevím, je-li hluchý či neumí telefonovat. Ve finále mi Toptrans přivezl vrata ale chtěl po mne dobírku 840,–Kč asi za tu opožděnou dodávku. Varuji Vás před touto firmou!!!Nedovedete si představit ten měsíc čekání, když nevíte zda jste přišli o peníze nebo kdy to s Vámi praší pro nezvyklý nárust adrenalínu.


Reagovat
Re: Václav Veselka | Atastav 06.01.16

Varuji před firmou Vratastyl pana Kubáta…mi na rozdíl od pana Veselky vrata nedodal…uhrazeny 13.10.2015…pouze několik slibů, že už zboží odeslal ani po důrazných meilech nereaguje. Telefony nezvedá. Pokud je někdo další podveden, prosím o kontakt k podání společné žaloby. ***@seznam.cz

Editace adminem 11.1.2016 – odstranění kontaktu


Reagovat
Re: Atastav | jarda401 26.02.16

Dobry den prosim o kontakt na vas ja jsem tez naletel firme vratastyl a rad bych se s vami domluvil. dekuji Maxa


Reagovat
Re: Václav Veselka | Jitka Bedrunková 22.04.16

Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod… Prosím kdo má tyhle zkušenosti najděte si mě pod mým jménem na facebooku protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady..


Reagovat
Pavel Roman 26.03.16

No jak se zdá, já zvolil správně… Nechaly jsem si dělat garážovky s pohonem somfy a jejich partnerem a pohoda. Přeji všem na příště šťastnější volbu.


Reagovat
Jan Poslušný 26.03.16

Dobrý den pane Maxo, je nám líto, že jste se setkal s neseriózní firmou. Pokud potřebujete řešit garážová vrata, obraťte se na nás. Garážová vrata dodáváme našim zákazníkům již velice jak 20 let. Můžete se podívat na naše web stránky peja-bau.cz kde se dozvíte více, také se můžete podívat na tomto blogu na náš dřívější příspěvek. Přeji vám příjemně strávené Velikonoce. Jan Poslušný


Reagovat
bedrunkova@gmail.com 22.04.16

Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod… Zkusím si dát svůj nick svůj email a budu doufat že ho správce nesmaže.. protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady.. můj mobil **

Editace adminem 28.4.2016 – odstranění kontaktu


Reagovat
Pavel Roman 01.05.16

Pokud by někdo uvažoval o ovládání tak poběží v televizi reportáž právě o somfy… Radši to tu písnu, když vidím ty negativa…


Reagovat
Re: Pavel Roman | Pavel Roman 29.05.16

Jen pro doplnění, viděl jsem to na nově… Jak na rolety/žaluzie tak i na vjezdovou bránu…


Reagovat
Re: Pavel Roman | Pavel Sykora 03.09.16

Reklama v televizi? Tomu snad už nikdo dnes nevěří ne? Radši zajděte na nějaké forum, kde opravdu mají lidé zkušenosti se somfy…


Reagovat
Radim Bilek 02.07.16

K somfy se mohu připojit. Mám od nich pohon na vjezdovou bránu, tu Vaši reklamu jsem sice neviděl, ale reálná zkušenost pro mě znamená více :).


Reagovat
Re: Radim Bilek | Koplil 30.07.16

Někde jsem četl, že i když se do kolejnice dostane jen malé smítko, tak se to zastaví, co je na tom pravdy?


Reagovat
Re: Koplil | Radim Bilek 31.07.16

No zastaví se, ale opravdu při větší překážce. Takže smítko mi to neovlivní. Loňskou zimu se tomu moc nechtělo, když napadalo 50cm sněhu…


Reagovat
Re: Radim Bilek | Hrma 05.08.16

Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod. Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování.


Reagovat
Re: Hrma | Jan Poslušný 05.08.16

Dobrý den, reagují na váš dotaz ohledně výběru garážových vrat. Můžete si přečíst článek výše uvedený, nebo se podívejte na stránky ***. Tady budete mít dostatek informací ohledně výběru garážových vrat. Přeji příjemné čtení a dobrý výběr dodavatele. S přáním příjemného víkendu Jan Poslušný

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Re: Jan Poslušný | Pavel Sykora 03.09.16

Odkaz je smazán, mohl by jste napsat jakou stránku máte na mysli? Děkuji


Reagovat
Re: Hrma | Pavel Sykora 03.09.16

To je dobrá otázka, já má dva známé, které mají zmíněné ovevíraní do strany. Jeden je spokojený a druhý ne. Pokud máš strach tak se mrkni třeba na rolovací vrata, tam ten problém určitě nebude.


Reagovat
Re: Hrma | Lucie Matilová 24.01.17

[citace] @Hrma píše: Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod. Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování. [/citace]

Asi už máte vybráno, ale přeci jen napíši svoji krátkou zkušenost. Máme sekční garážová vrata s otvíráním na strop od firmy Svět oken. Primární důvod je ušetření místa. Vrata máme od září, takže zkušenost celkem krátká, ale nemáme žádné problémy se zasekáváním či podobně. Jak píšete, pokud se do lišty dostane nečistota nebo tak, může dojít k zaseknutí a je jedno, jaká vrata máte. Záleží na tom, jak moc smetí v liště je. U umístění na stropě se to však často nestává. :) Hodně štěstí při výběru


Reagovat
Re: Hrma | Pavel Sykora 02.04.17

Pokud máš strach, že se ti to bude zasekávat, tak si pořiď jiný typ, například rolovací kde není vidět motor, a nebo rovnou křídlový.


Reagovat
Měděnka 21.09.16

Dobrý den, koupili jsme sekční garážová vrata s dovozem zdarma a příjemná komunikace a ochota vyjít nám vstříc. Vše bylo perfektně připravené, jen v návodu jsme tápali. Firma se jmenuje Vrata Door a mohu vřele doporučit. Nemusíte mít strach, že zaplatíte a vrata Vám nepřivezou.


Reagovat
kocka228228 30.12.16

Ja doporucuji firmu somfy. maji v rukavu opravdu super veci a je to kvalitni firma. doma mame od nich take zarizeno nekolik veci a jsme velmi spokojeni.


Reagovat
Re: kocka228228 | Pavel Sykora 02.04.17

A taky se přidávám s kladnou recenzí. Rolovací vrata s pohonem a zatím spokojenost.


Reagovat
Václav Veselka 02.04.17

Tak jsem dnes dostal příspěvek do diskuze garážová vrata a z hrůzou jsem zjistil, že ten hajzl Kubátů mnoha dalším lidem nedodal zaplacené zboží, takže já jsem asi jediný, který to obdržel, sice se ztrátou cca 900,– Kč a po měsíčním marném čekání ale dostal. Kdyby lidi četli před pořízením recenze, tak by nenaletěli, protože já psal varování v prosinci 15 a další případy byly až v průběhu roku 16. Navíc ještě jedna zkuženost. Při letošní nezvyklé a dlouhé zimě v lednu se mi rám vrat tak zkroutil, že jsme musel k zavření používat hever a při otevírání jsem měl bobky, abych to nevytrhl celé. Naštěstí jsem to dodtatečné ukotvil při montáži, takže jen to zvírání. Mráz zmizel a sním i problém zavírání. Ještě tak by potřeboval zmizet ten sviňák Kubátů, aby dále neškodil. Asi má štěstí nebo intuici, protože kdyby mě je nedodal, tak bych si pro ně přijel osobně a nedopadl by dobře. Soudy jsou na houno, jen z vás vytahají peníze a hajzl se Vám bude u soudu smát do očí. Pro další zájemce o garážová vrata – čtěte nejdříve recenze a pak teprve se rozhodněte.


Reagovat
Re: Václav Veselka | Václav Veselka 02.04.17

Omlouvám se za chyby v příspěvku před pár minutami. Nečetl jsem to po sobě, byl jsem tak rozčílený a chtěl jsem to rychle dát do tisku, aby nenaletěli další. Zdravím V. V.


Reagovat
Re: Václav Veselka | Pavel Sykora 30.04.17

Jeden z mála co ho trápí pravopis… V případě takových informací, si myslím, že to lidi přežijí :)


Reagovat
Re: Václav Veselka | jitule24 02.04.17

Jenže kam si pro něj dojet? Adresa fingovaná, nejde ho nikde dohledat…


Reagovat
Re: jitule24 | Václav Veselka 02.04.17

Tenkrát v prosinci 2016 byl hlášen asi na 3 adresách (žádná však výroba vrat) a na jedné byl, jenže už si to nepamatuji, protože po montáži jsem to vše vypustil. Zkuste dát Kubáta do vyhledávače a ono něco vypadne popř. napsat přímo na živnostenský odbor.


Reagovat
Re: Václav Veselka | jitule24 03.04.17

Bohužel jsme vše zkusili..Kubáta jsme nenašli…ale děkuji za radu i tak


Reagovat
Koska 13.07.17

Dobrý den, připojím do diskuze i svou zkušenost. My jsme se při výběru garážových vratam taky natrápili. Elektrická vrata jsou krásná, je to moc pohodlné (oceníte především když prší :-D ) a u nás pomohly i proto průvanu. Ale předtím jsme měli špatně těsnící dřevěná vrata a opravdu by pomohlo asi cokoliv :-D

No a potom jsme teda konečně našetřili a rozhodli se pro zakoupení elektrických garážových vrat. Moc jsme se těšili – dlouho sme si do baráčku nic nového nekoupili a představa toho pohodlí, že zmáčknete čudlík a je otevřeno, byla krásná. Problémy začaly ale už v začátku – když sme sháněli dodavatele. Nejdříve sme oběhaly obchody u nás v Plzni, ale nabídka nás nijak neoslovila (buďto neměli to, co sme chtěli, nebo to bylo příliš drahý). A tak sme si řekli, že mrknem na internet. První firma, na kterou jsme narazili slibovala první poslední a protože sme ještě neměli s nákupem na internetu špatnou zkušenost, tak sme se rozhodli nakoupit u nich. Nebudu to celé rozmazávat, ale trvalo hodně dlouho, než jsme z nich dostali peníze zpátky (zboží nedodali a přestali komunikovat). No zkušenost šílená – vezmou si zálohu na výrobu zboží a vy pak nemáte ani peníze, ani zboží.

Když sme se poučili, že škudlení neni nepřináší ovoce, tak sme se obrátili na prověřený porovnávací portál StavebninyX.cz. S nimi jsme neměli nikdy špatnou zkušenost. Vrata jsme zakoupili od místního dodavatele a všechno funguje.

Snad už v životě nikomu nenaletíme. Zkušenost teda šílená :-( Ale vrata nakonec máme a je to skvělá změna. Tak lidi držte se a dávejte si pozor, komu na internetu dáváte svoje peníze. Ať nedopadnete jako my! :-)


Reagovat
Anonymni 04.08.17

Ahoj, máte někdo zkušenost s garážovými vraty od této společnosti? www.kruzik.cz Líbí se mi jejich návrh i cenová nabídka, tak by mě taky zajímaly zkušenosti.


Reagovat
Re: Anonymni | Jaja.pol 04.08.17

Ahoj, máme garážový vrata kružík už pár let a maximální spokojenost. Docela rychle vrata dodali a namontovali. Dohadovali sme se tenkrát s manželem ještě o jedné značce, a dneska je fakt rád, že sem si prosadila svou.


Reagovat
Anonymni 04.08.17

A udělali vám i vizualizaci? Mám vybraný docela atipický dekor, tak by mě zajímalo, jak to bude vypadat.


Reagovat
Re: Anonymni | Jaja.pol 04.08.17

Tak to sme si nenechávali dělat, ale zkus se zeptat, to by snad neměl být problém, ne?


Reagovat
Roman_86 19.09.17

Ahoj, jakej mně doporučíte pohon na vrata? Budeme mít sekční vrata, to už sme se rozhodli.


Reagovat
Re: Roman_86 | Anonymni 06.03.23

Myslím si, že pokud to nebudou vrata jako na nějakou montovanou halu https://www.promohaly.cz/…kladove-haly Bude vám bohatě stačit úplně obyčejný pohon, jak tady již bylo několikrát zmíněno. :)


Reagovat
Anonymni 24.09.17

Máme tenhle a vyhovuje skvěle. Je hlavně strašně tichý a má mekký dojezd www.kruzik.cz/…arantec.html


Reagovat
Anonymni 21.06.18

Určitě LOMAX! Mám s nima jen pozitivní zkušenost! Skvělý přístup a kvalita neporovnatelná. Doporučuji! https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 08.07.18

Já jsem rozhodně pro kružíka a potisk od duraprintu… To jsou nejlepší vrata u nás, a protože se vždycky dělají na míru nestane se, že by jsi koupil nějaký sériově vyráběný vrata, který by ti nepasovali. A pak co jsem koukal, tak mají i skvělý pohony (partneři jako somfy atd…)


Reagovat
Re: Anonymni | Dineval 10.06.21

Toho taky máme a spokojenost!


Reagovat
Anonymni 08.07.18

Co se týče vizualizace, ta se normálně nedělá. Ale mám potvrzen že to na požádání jde.


Reagovat
Anonymni 11.07.18

Zdravim, nedavno jsem pri ceste do Prahy videl v jedne vesnici vrata s krasnou imitaci naskladaneho dreva. Nevite nekdo, ktera firma toto dela?


Reagovat
Anonymni 16.07.18

Ahoj, myslíš kulatiny na příčném řezu?


Reagovat
Anonymni 18.07.18

Nebyly to kulatiny, ale normálně polínka, ale to je jedno, to asi bude stejná firma, znáš ji?


Reagovat
Anonymni 20.07.18

Vrata od kružíka, jsou dobrou volbou. Nejsou sice nejlevnější, ale za to dělají vždycky na míru a docela rychle, když k tomu přidáš možnosti https://www.duraprint.cz/ tak máš hotovo.


Reagovat
Anonymni 20.07.18

Píšete tady o pohonech, to je jedna věc, ale pohon se musí k něčemu přidat. Proto je důležitý výběr jak pohonu tak samotných vrat a hlavně firmy, která bude vrata vyrábět. Doporučuji právě spojení třeba kružík.cz se somfy pohony. Když se podíváte na stránky kružíka, tak tam právě somfy najdete.


Reagovat
Anonymni 21.07.18

Potisk polínek (nebo něčeho jiného) dělají z duraprint.cz :)


Reagovat
Anonymni 03.08.18

Tyto pohony jsou považovány za absolutní špičku. Výhoda je, že se podle toho dá vybrat i dobrý firma se kterou spolupracují, protože nedělají jen tak s někým. Jako krásný příklad poslouží https://www.kruzik.cz/


Reagovat
Anonymni 03.08.18

A nevíte někdo proč když reaguji na nějaký příspěvek, tak se to zobrazí dole a ne pod daným příspěvkem? Chtěl jsem se ještě rozepsat o možnostech duraprint.cz, ale takhle to nedává smysl :)


Reagovat
Mishak 20.09.18

Vidím to u známého. Často řeší pravidelné prohlídky, bojí se poruch jak čert kříže. Má sekční vrata od https://www.sunsystem.cz/. Vypadaj teda moc dobře a zatím fungujou, ale tu péči to chce.


Reagovat
Anonymni 25.09.18

Slyšel jsem že nový lomax (nějaká delta nebo tak nějak) prý prosvítají lamely. Což mě osobně vadí, takže bych stále raději doporučoval kružíka.


Reagovat
Anonymni 25.09.18

A kdo vyrábí vrata pro sunsystem? Kruzik.cz a sunsytem je jich partner.


Reagovat
Mishak 01.10.18

Máte pravdu, omlouvám se. Dohledala jsem: https://www.sunsystem.cz/…ce_barev.pdf


Reagovat
Anonymni 07.10.18

To je všeobecně rozšířený omyl, stejně tak jako když si někdo myslí že https://www.kruzik.cz/ vyrábí pohony. Kdepak, pouze vrata, no pouze. To je to hlavní, vyrobit na míru…


Reagovat
Anonymni 07.10.18

Já jsem si od této firmy pořizoval posuvnou bránu. Ten kdo si zkusí tento luxus v podobě vjezdové brány s pohonem, už nikdy nebude chtít nic jiného. Díky tomu, že kružík spolupracuje s výbornými výrobci pohonu na dálkové (chytré) ovládání se s tím dá i pěkně vyhrát.


Reagovat
Anonymni 07.10.18

Brány od firmy kruzik.cz

POSUVNÉ BRÁNY Brána nezabírá žádný prostor před domem Vyrobená vždy přesně na míru Výplň dle přání zákazníka Komfortní dálkové ovládání


Reagovat
Anonymni 25.11.18

Do té doby, něž do kluznice napadá bordel a brána přestane jezdit, protože pohon má ochranu a když ucítí, že to nejede tak se zastaví… Takže kdo má místo, stará dobrá křídlová je jedinou správnou volbou… A myslím, že zrovna zde zmíněný kruzik.cz to dělá taky…


Reagovat
Anonymni 25.11.18

Vznešený název vizualizace se dost často skrývá jiný název, opět mohu použít firmu kružík…
Tam se to jmenuje design studio:

https://www.kruzik.cz/…program.html


Reagovat
Anonymni 25.11.18

Stejně jako o vjezdovkzy, tak bych nedělal žádné experimenty a držel se osvědčené klasiky. A taky dobrých firem a značkových pohonů, Můžete se tím vyhnout mnoha komplikacím. Takže doporučuji tyto + pohon somfy:

Zdroj: www.kruzik.cz

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA Nejdelší záruka na trhu 11 let Nová technologie DURA PRINT a nejširší nabídka imitací dřeva kašírováním Výborné tepelně-izolační vlastnosti Sekce vždy o tloušťce 40mm


Reagovat
Anonymni 28.11.18

Určite doporučuji firmu LOMAX. Ověrená značka, která má už tradici. Máme od nich všechna vrata i dveře a jsme velice spokojeni! https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 05.12.18

Lomax jsem měl taky v plánu, ale když jsem viděl u kamaráda jak to prosvítá, tak jsem se na to vykašlal. Šel jsem po druhé mě známé firmě a to je https://www.kruzik.cz/.


Reagovat
Anonymni 05.12.18

Firma kruzik.cz splnila veškerá má přání, zaměření a montáž jejich partnera proběhla v pořádku, dokonce po sobě i uklidili. Od vytvoření projektu bylo všechno hotovo za 17dní. Pohon je tichý a dálkové ovládání funguje i na větší dálku.


Reagovat
Anonymni 05.12.18

A hlavně, všude se píše že je kružík drahý. Nicméně když jsem nechával dělat i poptávku jinde, cena byla velice podobná, takže bych chtěl všeobecný názor vyvrátit.


Reagovat
Anonymni 23.01.19

A mohu se zeptat se kterým jejich partnerem? Já znám s tímto pohonem spojenou pouze firmu kruzik.cz? Je to tak?


Reagovat
Anonymni 24.01.19

Taky tak, ale určitě budou spolupracovat i s jinými. Každopádně spojení těchto dvou firem je plně funkční a osvědčené. Oba se považují za špičky ve svém oboru a tak se není čemu divit.


Reagovat
Anonymni 03.02.19

Připojím se s doporučením firmy kruzik.cz. Především jsem vrata potřeboval rychle a to do jednoho měsíce, a jako jediní byli ochotni takto rychle reagovat. Za 14 dní bylo hotovo. Když jsem to zjišťoval i jinde, tak se začínalo na dodací době 1 měsíc. Takže kružík velké plus


Reagovat
Anonymni 03.02.19

Připojím se s doporučením firmy kruzik.cz. Především jsem vrata potřeboval rychle a to do jednoho měsíce, a jako jediní byli ochotni takto rychle reagovat. Za 14 dní bylo hotovo. Když jsem to zjišťoval i jinde, tak se začínalo na dodací době 1 měsíc. Takže kružík velké plus


Reagovat
Anonymni 03.02.19

Připojím se s doporučením firmy kruzik.cz. Především jsem vrata potřeboval rychle a to do jednoho měsíce, a jako jediní byli ochotni takto rychle reagovat. Za 14 dní bylo hotovo. Když jsem to zjišťoval i jinde, tak se začínalo na dodací době 1 měsíc. Takže kružík velké plus


Reagovat
Anonymni 18.02.19

Jo doporučuji Lomax. Naprostá spokojenost. https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 18.02.19

Jo doporučuji Lomax. Naprostá spokojenost. https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 18.02.19

Jo doporučuji Lomax. Naprostá spokojenost. https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 18.02.19

Jo doporučuji Lomax. Naprostá spokojenost. https://www.lomax.cz/


Reagovat
Anonymni 05.03.19

To mohu potvrdit, firma kruzik.cz je u nás asi opravdu nejrychlejší. A tradice je taky k nezaplacení. Nic proti konkurenci, ale já volil kružíka pro garážovky a bránu. Velká spokojenost


Reagovat
Anonymni 05.03.19

Hlavně před tím, než budete vybírat vrata tak si podívejte na tohle: https://www.duraprint.cz/. Podle mě to u nás nemá konkurenci a ten kdo je na vážkách tohle by mohlo pomoci.


Reagovat
Anonymni 17.03.19

Ty jo, tady v tom se vyznat není úplně jednoduchý. Jsem zvědav jestli i můj příspěvek skočí někam jinam nebo je to chyba samotných pisatelů… Ohledně sunsytemu, to není tak, že někdo vyrábí vrata pro ně… Kruzik.cz je výrobce a SunSystem montážní firma. Spojení, které umožní dvou firmám dělat to v čem jsou dobří. Kdyby si kružík sám vrata montoval, rozhodně by to bylo na úkor kvality. Takhle to prostě funguje…


Reagovat
Anonymni 07.04.19

U firmy kruzik.cz je ještě trochu jinak. Funguje to tak, že buď zavoláte kružíkovi na bezplatnou linku 800 100 231 nebo vyplníte poptávku na jejich stránkách. Kruzik.cz Vám vybere svého partnera (většinou toho nejbližšího Vašemu bydlišti, tak aby všechno mohl proběhnout co nejrychleji). Ten Vás navštíví a domluví se projekt + zaměření. Partner zadá poptávku kružíkovi na výrobu vrat přesně na míru. Pak už partner přijede znovu už z hotovými vraty a vrata namontuje a zprovozní. Konce :)


Reagovat
Anonymni 17.04.19

To v dnešní době ještě není schopen si takové informace najít? Ty jo, hlavně že všichni mají podobné hovadiny jako insta a face… Garážová vrata jsou tak speciální věcí, že firma jako kruzik.cz o tom ví všechno od A do Z… A jasné, že nejsou schopni vrata i zároveň montovat. A je to dobře protože se tak alespoň soustředí jen na kvalitu vrat.


Reagovat
Anonymni 08.05.19

Já si nemyslím, že by nebyli schopní to montovat. Ale jak píšeš, proč by to dělali. Jejich smluvní partneři rozumí montáži, zaměřování a takovým věcem, a kruzik.cz zas rozumí výrobě. A proto to tak pěkně funguje.


Reagovat
Anonymni 08.05.19

A pořád píšete o kružíkovi jako výrobci, a nesmí se zapomínat na https://www.duraprint.cz/ to je podle mě aktuálně nejdůležitější část, protože nic podobného u nás není.


Reagovat
Anonymni 12.05.19

Je pravda, že tato firma je u nás už opravdu dlouho, a navíc se dostala a prosadila i do světa, takže to o něčem vypovídá. A DURA PRINT? Vůbec nevím jak to jde na odbyt, ale zní to dobře.


Reagovat
Anonymni 12.05.19

Akorát jsem si teda myslel, že to bude dražší, protože https://www.kruzik.cz/…akce2019.pdf

A vrata bez toho byli o 1000 kč levnější, tak to pak fakt stojí za to.


Reagovat
Anonymni 23.05.20

Nám dělal vjezdovou bránu táta, který je umělecký kovář, takže ji máme takovou, jakou jsme si řekli. Letos jsem si ještě pořídil pohon na vrata z https://www.pohonnavrata.cz/ a teprve teď je to dokonalé. Garážová vrata jsem ještě neřešil, protože žádnou garáž nemáme :-D Zatím nám auto stojí jen tak venku, ale časem nějakou garáž chci postavit.


Reagovat
Anonymni 29.06.20

Nevíte, jestli si mohu taková vrata dodělat na dřevěnou montovanou garáž? Takovou https://garaze-pristresky.cz/garaze/


Reagovat
Anonymni 10.06.21

My si nechávali dělat garážová vrata na míru. Ale je pravda, že máme hodně velkou garáž. Prakticky 3 místa – 2 auta a pak ještě pneumatiky na ně a ještě na služební dodávku, kterou ale parkuji jinde. :-) Takže na míru motor, aby to utáhl a na míru vrata, aby se neprohýbaly. Kružík nám s tím hodně pomohl, ale nakonec jsme to řešili u lokální firmy.


Reagovat
Anonymni 29.06.21

Stačí na auto takový přístřešek https://garaze-pristresky.cz/…sky-na-auto/ ?


Reagovat
Anonymni 08.08.21

Dobrý den, pokud budete pořizovat garážová vrata, určitě bych je ještě nějakým způsobem nechala zajistit. Člověk nikdy neví. Může Vám sedět někdo před domem a nahrávat si Váš signál na vrata. My máme udělaný zámek od zámečnictví Mladá Boleslav a jsme moc spokojeni. Nemusím se bát, že nám někdo vykrade dům. Protože od nich máme dělané zámky i po celém baráku. Chlapi jsou slušní a servis je skvělý. Vřele doporučuji.


Reagovat
Anonymni 15.08.21

Já si třeba před pár dny pořizoval nové pneumatiky z https://www.pneuok.cz/. Zrovna dnes ráno jsem je přenášel a uklízel do garáže. To jsem se tedy zapotil, to vám povím. Nebyla to žádná sranda. Tak jsem si teďka lehl k televizi s pivčem a koukám se na zprávy, co se zase za zvěsti děje. To jsem si tedy mohl odpočinout trochu lépe..


Reagovat
Anonymni 14.10.21

Výběr auta je velice těžký a protože finance nám nedovolí koupit si auto nové, hledáme víceméně nějaké ojetější, ale zachovalé. Kolikrát se nám stalo, že výběr byl špatný a dali jsme do toho 3× více peněz. Naše nové auto jsme si upravili a opravovali pomocí náhradních dílů, které se daly lehce najít https://www.cbdily.cz/ . Jsou zde originální díly Škoda a pro opravu jak stvořené. Garáž bohužel nemáme, takže přistavujeme auto k baráku a doufáme, že nám ho nikdo neodře.


Reagovat
Anonymni 02.06.22

Prosímvás měl bych takový dotaz. Nemáte náhodou zkušenost s odstraněním škrábanců na laku? Před pár dny se mi bohužel stalo, že jsem se úplně nevešel do mého vjezdu do garáže a na straně spolujezdce mám jeden velký škrábanec. Půjde to pryč? Já jsem se díval, že něco takového nabízí třeba tady. Nemáte zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 29.07.22

Taktéž jsem si před časem nechával instalovat nová garážová vrata. Měl jsem celkem štěstí, protože mám známého, který měl firmu, která se právě tímto zabývala, tak jsem to zadal jemu. Od té doby se toho ale dost změnilo. Jeho firma se totiž dostala do finančních problémů a teď je bohužel v rukou firmy, která se specializuje na likvidace firem. Je to celkem škoda.


Reagovat
Anonymni 05.01.23

Said, the total amount of time people spend watching your videos on YouTube is measured in „watch hours,“ also known as „watch time.“ YouTube appreciates viewing time higher than the number of views registered when a page loads because refreshes do not affect it.THE 4000 HOURS – IDEOLOGY https://www.buyyoutubesubscribers.in/…be-comments/


Reagovat
Anonymni 10.01.23

Each of the four Ultra60 PoE++ ports can deliver up to 60W to drive connected devices like LED lighting, IoT devices, PTZ cameras, and high-power IP speakers (for use in noise-sensitive environments). PoE Network Switch


Reagovat
Anonymni 24.02.23

Konečně jsme s manželem sebrali odvahu, zašli do banky pro hypotéku na barák a rovnou objednali nějaké dělníky na základy. Už se moc těším až bude stavba dokončena, budeme mít nainstalované garážová vrata s pohonem a budeme si užívat soukromí, které rodinný baráček přináší.


Reagovat
Anonymni 14.06.23

The author's ability to navigate the wordle unlimited complexities of the subject matter while maintaining clarity is commendable. It ensures that readers can grasp the deeper meaning behind the words.


Reagovat
Anonymni 01.07.23

Your wisdom resonates deeply within my being, as it encapsulates the essence of a life well-lived. I offer my deepest subway surfers appreciation for your remarkable contribution to our collective journey.


Reagovat
leorasy 29.12.23

The Watermelon Game Online combines elements of strategy, skill, and entertainment, creating an experience like no other.


Reagovat
garryy 18.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Re: garryy | garryy 18.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
Anonymni 28.02.24

Nemyslím si že je dobrý nápad si kupovat ty nejmodernější vybavení ze zbylých peněz bez hypotéky. Kamarád ze zámečnictví úvaly https://zamecnik-levne.cz/uvaly/ mně třeba vyprávěl jak lidé potom nemají ani pár tisíc korun na zaplacení jednoduché faktury. Přitom to vypadá že zrovna problém s penězi nemají. No zvláštní.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.