Garážová vrata a brány

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bt-cz
7 příspěvků 16.01.11 20:29
Garážová vrata a brány

Zdravím, sice se nejedná přímo zahrádku, ale při návrhu zahrady by se to mělo taky zohlednit - tady jsem našla zajímavou inspiraci na garážová vrata, tak se můžete mrknout.

:)
Reakce:

Františkaa
2 příspěvky 21.07.11 22:46

Zdravíčko, pořizujeme vchodové dveře a okna a rád bych se dozvěděl názor Vás ostatních na okna Internorm a plastové zdvižně posuvné vchodové dveře Jestli někdo má, jak jste s nimi spokojeni. Děkuji

syselK  06.03.12 14:13
Vrata

Tak doorhan bych si nikdy nevybral :( videl jsem je u souseda a ten si rve vlasy hruzou jakou blnbost udelal. Sorry ale opravdu nee.

Martin bm  26.06.12 01:51

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto firmou? Nebo alespoň nějakou recenzi či radu na nabízený sortiment od zkušenějších, chtěl bych si u nich koupit nová vrata (pouze vrata) http://www.modernigaraze.cz/…azova-vrata/

Nikolkralova  09.10.12 10:36
Garážová vrata Kudlík

Dobrý den, máte zkušenosti s garážovými Kudlík http://www.kudlik.cz/ ? Zvažuji jejich nabídku.

Anicka77  06.01.13 01:10
Doporučení

Zdravíčko. My jsme před nedávnem taky vybírali nová vrata pro naši garáž a nakonec jsme po konzultaci s http://www.proalu.cz/ rozhodli a velice dobře nám to vyšlo!

Jan Poslušný  17.08.14 15:02
Jak vybrat správná garážová vrata

garážová vrata
Jak vybrat správná garážová vrata:

Dobrý den všem,

Setkáváme se s čím dál početnějšími dotazy, jaká garážová vrata si mám koupit?
Nedalo mi to a proto pár řádek o garážových vratech.

Pro zákazníka je situace na trhu dost nepřehledná, protože je spousta firem, které nabízejí garážová vrata, ale normální smrtelník o tom skoro nic neví.
Nejlepší jsou samozřejmě zkušenosti uživatelů a jejich doporučení. Dále je také důležité, jak garážová těsní a jakou mají dnes tolik diskutovanou tepelnou izolaci.
Naše firma dodává a montuje již 22 let garážová vrata Novoferm. Jedná se o německého výrobce, který dodává garážová vrata jak pro privát, tak i pro průmysl. Součástí sekčních garážových vrat je unikátní a patentově chráněný boční pohon s řemenem, který je velmi tichý, v současné době se již řídící jednotka k motoru dodává v Led provedení a spotřeba v pohotovostním režimu je pouhých 0,5W.
Tato garážová vrata se díky bočnímu motoru dají namontovat téměř do jakéhokoli prostoru.
Většina výrobců používá motory umístěné a ukotvené na stropě, vrata Novoferm se mohou namontovat i do prostoru bez stropu.

Garážová sekční vrata dodáváme ve standardní barvě bílé, také v provedení RAL, Renolit, Kašír.
Dodáváme také garážová vrata v provedení dřevo.
Pro zákazníky, kteří již mají okna dřevěná (tzv. Eurookna), vrata po dohodě se zákazníkem zasíláme k výrobci, který dodával okna dřevěná. Výrobce Eurooken provede na námi dodaná garážová vrata stejnou povrchovou úpravu, jako má zákazník okna a teprve potom vrata montujeme.
Tím má zákazník garážová vrata i okna ve stejné povrchové úpravě.

Pro lepší představu Vám posílám videa s našimi garážovými vraty.

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat a rádi vám vyjdeme vstříc.

Jan Poslušný PEJA - BAU spol. s r. o. tel 777 878 075

Václav Veselka  15.12.15 18:42
pozor na firmu

Chtěl bych se podělit o zkušenosti s firmou VRATASTYL pana Kubáta, který Vás naláká na slevu při zaplacení hotovosti a dopravu zdarma. Výsledek, vrata dodal po neustálých urgencích s měsíčním zpožděním, telefony nebere, pouze velice krátce pošle mail či SMS. Dodones nevím, je-li hluchý či neumí telefonovat. Ve finále mi Toptrans přivezl vrata ale chtěl po mne dobírku 840,–Kč asi za tu opožděnou dodávku. Varuji Vás před touto firmou!!!Nedovedete si představit ten měsíc čekání, když nevíte zda jste přišli o peníze nebo kdy to s Vámi praší pro nezvyklý nárust adrenalínu.

Atastav  06.01.16 14:14
pozor na Vratastyl

Varuji před firmou Vratastyl pana Kubáta…mi na rozdíl od pana Veselky vrata nedodal…uhrazeny 13.10.2015…pouze několik slibů, že už zboží odeslal ani po důrazných meilech nereaguje. Telefony nezvedá. Pokud je někdo další podveden, prosím o kontakt k podání společné žaloby. ***@seznam.cz

Editace adminem 11.1.2016 - odstranění kontaktu

jarda401  26.02.16 16:06
vratastyl

Dobry den prosim o kontakt na vas ja jsem tez naletel firme vratastyl a rad bych se s vami domluvil. dekuji Maxa

Pavel Roman  26.03.16 11:35
Více štěstí

No jak se zdá, já zvolil správně… Nechaly jsem si dělat garážovky s pohonem somfy a jejich partnerem a pohoda. Přeji všem na příště šťastnější volbu.

Jan Poslušný  26.03.16 11:54
Pomoc s garážových vraty

Dobrý den pane Maxo, je nám líto, že jste se setkal s neseriózní firmou. Pokud potřebujete řešit garážová vrata, obraťte se na nás. Garážová vrata dodáváme našim zákazníkům již velice jak 20 let. Můžete se podívat na naše web stránky peja-bau.cz kde se dozvíte více, také se můžete podívat na tomto blogu na náš dřívější příspěvek. Přeji vám příjemně strávené Velikonoce. Jan Poslušný

Jitka Bedrunková  22.04.16 18:57
VRATASTYL

Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod…
Prosím kdo má tyhle zkušenosti najděte si mě pod mým jménem na facebooku protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady..

bedrunkova@gmail.com  22.04.16 19:50
VRATASTYL

Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod…
Zkusím si dát svůj nick svůj email a budu doufat že ho správce nesmaže.. protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady..
můj mobil **

Editace adminem 28.4.2016 - odstranění kontaktu

Pavel Roman  01.05.16 12:41

Pokud by někdo uvažoval o ovládání tak poběží v televizi reportáž právě o somfy… Radši to tu písnu, když vidím ty negativa…

Pavel Roman  29.05.16 17:18

Jen pro doplnění, viděl jsem to na nově… Jak na rolety/žaluzie tak i na vjezdovou bránu…

Radim Bilek  02.07.16 18:19

K somfy se mohu připojit. Mám od nich pohon na vjezdovou bránu, tu Vaši reklamu jsem sice neviděl, ale reálná zkušenost pro mě znamená více :).

Koplil  30.07.16 18:39

Někde jsem četl, že i když se do kolejnice dostane jen malé smítko, tak se to zastaví, co je na tom pravdy?

Radim Bilek  31.07.16 10:36

No zastaví se, ale opravdu při větší překážce. Takže smítko mi to neovlivní. Loňskou zimu se tomu moc nechtělo, když napadalo 50cm sněhu…

Hrma  05.08.16 18:59
boční otevírání sekčních vrat

Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod.
Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování.

Jan Poslušný  05.08.16 21:51
výběr garážových vrat

Dobrý den, reagují na váš dotaz ohledně výběru garážových vrat. Můžete si přečíst článek výše uvedený, nebo se podívejte na stránky ***. Tady budete mít dostatek informací ohledně výběru garážových vrat. Přeji příjemné čtení a dobrý výběr dodavatele.
S přáním příjemného víkendu
Jan Poslušný

Edit admin - odkaz

Pavel Sykora  03.09.16 12:57

To je dobrá otázka, já má dva známé, které mají zmíněné ovevíraní do strany. Jeden je spokojený a druhý ne. Pokud máš strach tak se mrkni třeba na rolovací vrata, tam ten problém určitě nebude.

Pavel Sykora  03.09.16 12:58

Odkaz je smazán, mohl by jste napsat jakou stránku máte na mysli? Děkuji

Pavel Sykora  03.09.16 12:58

Reklama v televizi? Tomu snad už nikdo dnes nevěří ne? Radši zajděte na nějaké forum, kde opravdu mají lidé zkušenosti se somfy…

Měděnka  21.09.16 22:10
Vrata Door

Dobrý den, koupili jsme sekční garážová vrata s dovozem zdarma a příjemná komunikace a ochota vyjít nám vstříc. Vše bylo perfektně připravené, jen v návodu jsme tápali. Firma se jmenuje Vrata Door a mohu vřele doporučit. Nemusíte mít strach, že zaplatíte a vrata Vám nepřivezou.

kocka228228  30.12.16 16:25

Ja doporucuji firmu somfy. maji v rukavu opravdu super veci a je to kvalitni firma. doma mame od nich take zarizeno nekolik veci a jsme velmi spokojeni.

Lucie Matilová
2 příspěvky 24.01.17 12:24
@Hrma píše:
Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod.
Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování.

Asi už máte vybráno, ale přeci jen napíši svoji krátkou zkušenost. Máme sekční garážová vrata s otvíráním na strop od firmy Svět oken. Primární důvod je ušetření místa. Vrata máme od září, takže zkušenost celkem krátká, ale nemáme žádné problémy se zasekáváním či podobně. Jak píšete, pokud se do lišty dostane nečistota nebo tak, může dojít k zaseknutí a je jedno, jaká vrata máte. Záleží na tom, jak moc smetí v liště je. U umístění na stropě se to však často nestává. :) Hodně štěstí při výběru

TomZmesk82  01.04.17 21:22
Vrata

Garážová vrata za mně jedině Lomax, mám to ozkoušené, jenom pozitivní zkušenost takže bych nevolil jinak, za mně favorit - https://www.lomax.cz

Václav Veselka  02.04.17 10:30
Vratastyl

Tak jsem dnes dostal příspěvek do diskuze garážová vrata a z hrůzou jsem zjistil, že ten hajzl Kubátů mnoha dalším lidem nedodal zaplacené zboží, takže já jsem asi jediný, který to obdržel, sice se ztrátou cca 900,– Kč a po měsíčním marném čekání ale dostal. Kdyby lidi četli před pořízením recenze, tak by nenaletěli, protože já psal varování v prosinci 15 a další případy byly až v průběhu roku 16. Navíc ještě jedna zkuženost. Při letošní nezvyklé a dlouhé zimě v lednu se mi rám vrat tak zkroutil, že jsme musel k zavření používat hever a při otevírání jsem měl bobky, abych to nevytrhl celé. Naštěstí jsem to dodtatečné ukotvil při montáži, takže jen to zvírání. Mráz zmizel a sním i problém zavírání. Ještě tak by potřeboval zmizet ten sviňák Kubátů, aby dále neškodil. Asi má štěstí nebo intuici, protože kdyby mě je nedodal, tak bych si pro ně přijel osobně a nedopadl by dobře. Soudy jsou na houno, jen z vás vytahají peníze a hajzl se Vám bude u soudu smát do očí.
Pro další zájemce o garážová vrata - čtěte nejdříve recenze a pak teprve se rozhodněte.

Václav Veselka  02.04.17 10:34
Chyby v příspěvku

Omlouvám se za chyby v příspěvku před pár minutami. Nečetl jsem to po sobě, byl jsem tak rozčílený a chtěl jsem to rychle dát do tisku, aby nenaletěli další. Zdravím
V. V.

jitule24  02.04.17 15:41

Jenže kam si pro něj dojet? Adresa fingovaná, nejde ho nikde dohledat…

Pavel Sykora  02.04.17 16:29

Pokud máš strach, že se ti to bude zasekávat, tak si pořiď jiný typ, například rolovací kde není vidět motor, a nebo rovnou křídlový.

Pavel Sykora  02.04.17 16:29

A taky se přidávám s kladnou recenzí. Rolovací vrata s pohonem a zatím spokojenost.

Václav Veselka  02.04.17 16:53

Tenkrát v prosinci 2016 byl hlášen asi na 3 adresách (žádná však výroba vrat) a na jedné byl, jenže už si to nepamatuji, protože po montáži jsem to vše vypustil. Zkuste dát Kubáta do vyhledávače a ono něco vypadne popř. napsat přímo na živnostenský odbor.

jitule24  03.04.17 21:55

Bohužel jsme vše zkusili..Kubáta jsme nenašli…ale děkuji za radu i tak

Pavel Sykora  30.04.17 17:29

Jeden z mála co ho trápí pravopis… V případě takových informací, si myslím, že to lidi přežijí :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie