Diskuze

Bylinky a koření

Halucinogenni kytky


julisek 04.01.12

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli se tady nekdo zabyva pestovanim nejakych halucinogenich rostlin. Nemam hned na mysli pojidani a marihuanu :D Ale treba nektere druhy kaktusu – peyotl, san pedro nebp taly treba salvej divotvornou, santa kocici atd :) :roll: :lol: Je tady nejaky taky obdivovatel, popripadne pestitel ?


Reagovat
jss 18.01.12

šalvěj divotvorná/věštecká se hledá dost těžko. Já pro ní byla až v Mimoni (byl/je tam jeden pěstitel), bohužel mi nepřežila. Jeden čas jsem věřila, že ani neexistuje :) Odkud si čerpala? Dale Pendel, Pharmako/Poiea? (asi zkomoleno,jinde jsem se o ní nedozvěděla a to jsem toho přečetla z tohohle soudku dost, svého času)


Reagovat
Re: jss | julisek 18.01.12

No, mam ji objednanou u jednoho pestitele v Ostrave. ale posle mi to az v unoru, protoze nema ted bohuzel cas :) Moc se na tu kyticku tesim, alespon rozsirim svoji bylynnou sbirku :D


Reagovat
Re: julisek | julisek 02.05.12

Hodně jsem se toho dočetla na www.fet.ezin.cz :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.