Hledám dobrýho zahradníka na stříhání ovocných stromků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinap1
1 příspěvek 01.02.11 13:38
hledám dobrýho zahradníka na stříhání ovocných stromků?

Máme na chatě jabloně, který mají malý ošklivý jablka. Nevím jestli je jabloň stará ale myslím, že se o ní nikdo už dlouho nestaral. Tak mě napadlo objednat zahradníka ale nevim kde hledat. Nemáte někdo nějaký dobrý zkušenosti s někým okolo Říčan?

Reakce:

romanj.sk  18.04.11 15:19
Zahradník

Dobrý den. Na jabloň ještě bebí něskoro. Roman J. :-?

zahradazeleně
1 příspěvek 19.07.12 13:23

Dobrý den,
Pokud budete potřebovat údržbu zahrady vč prořezaní stromů
jsme tu pro Vás.
Hezký den
Zahradazeleně

Monikalouskalka  20.10.12 09:31
Hledám zahradníka

Dobrý den,
hledám někoho, kdo umí kvalitně ostříhat ovocné stromky. Mám menší zahradu a potřebuji někoho, z okolí (Praha západ), kdo by mohl pomoci s údržbou ( stříhání, sekání). Může být třeba i šikovný důchodce, který má zkušenosti s vlastní zahrádkou.

Roman Roman  07.01.13 14:59
Hledám zahradníka

Dobrý den, pokud máte zájem, stříhání ovoce a údržbu zvládnu. Mám tím nějakou vědomost. Roman Roman

Shyella  09.01.13 13:20
Hledám šikovného stromkaře

Hezký dobrý den,
hledám šikovného pána na kvalitní ostříhání ovocných stromků, konkrétně Praha 5-Zličín. Jedná se o nevelkou zahradu ale stromků je tam docela dost :-)
Kontaktujte me prosim emailem na adresu: shyella@seznam.cz Dekuji za nabídku!

bramil  10.03.13 08:33

Dobrý den, pokud máte zájem přijedu, ostříhám, říznu, ošetřím-odborně. Koukněte na milenabratkova­.wz.cz

Josef Paulů  10.03.13 09:43
Zahradník

Dobrý den,

Provádíme kompletní služby v oblasti údržby a realizace zahrad nejen po Praze.

Zajistíme pravidelnou péči o Vaší zahradu, sekání trávy, pletí záhonů, řez ovocných a okrasných stromů, úpravy živých plotů, kácení stromů a spoustu dalších věcí. To vše na profesionální úrovni.

www.nejzahrada.eu

Váš příspěvek