Diskuze

Volné diskuse

Hledám spojence


Jura007 18.04.10

Ahoj všichni,
mám takový problém. Asi 40 kilometrů od Brna mám zahrádku s malou chatkou, ale kvůli práci i dalším příčinám nezvládám péči o tento „minimajetek“. Najde se někdo, kdo by chtěl se mnou tuto zahrádku sdílet? Nebude vás to stát ani korunu. Jde hlavně o to, aby se na tom pozemku něco dělo… Asi polovina z něho je v současné době neosázená, pozemek mně nepatří, ale na chatku mám kupní smlouvu.


Reagovat
Re: Jura007 | MartinVrany 25.10.14

Zdravím. Zkuste inzertní portály. Určitě by někdo zájem měl. Mohu doporučit například www.nabizej.cz s inzercí zdarma, takže nic neplatíte


Reagovat
Re: Jura007 | MartinVrany 25.10.14

Zdravím. Zkuste inzertní portály. Určitě by někdo zájem měl. Mohu doporučit například www.nabizej.cz s inzercí zdarma, takže nic neplatíte


Reagovat
Jura007 18.04.10

A hned přidávám fotku chatičky… To je ona.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.