Diskuze

Pokojové rostliny

Hvězdník - pěstování


Kecalinka 18.05.13

Dobré odpoledne, mám takovou prosbu, můžete někdo dát radu, jak dosáhnout u Hvězdníku toho, aby opět kvetl? Mám ho již 5rok. Dostala jsem ho kvetoucí, pak odkvetl a od té doby jsem květy už neviděla :,( Listy pokaždé vyrazí, ale to je vše :nevim:


Reagovat
emilka12 19.05.13

Já jsem ho měla na okně a kvetl každy rok. Nesmí být velky květináč. Pak si udělal cibulku a já je rozsadila tak mě taky nekvete. Počkám až se pořádně prokoření a zas bude kvést. :mavam: :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | Kecalinka 20.05.13

Já ho mám ve velkém květináči. Prorostlý je až hrůza, ale asi mám špatné umístění :( Zkusím změnit a uvidím. Děkuji :P


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.