Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Hyacint


Ivana 1964 13.06.11

Prosím o radu tři roky mám na zahrádce Hyacint a letos mě z něho vyrostlo to co je na obrázku,jinak vůbec nekvetl.Co s tím mohu dělat .Děkuji Ivana


Reagovat
60 13.06.11

to není hyacint,říká se tomu jehla a jěště jinak,určitě vám lidi napíšou,mně se taky hrozně líbí a dnes mi dala sousedka sazenice,těším se až mi vykvete,ale máte ji hezkou :potlesk:


Reagovat
kyti5 13.06.11

jmenuje se Kniphofia = Tritoma …taky mi kvete


Reagovat
60 13.06.11

A JAK MU ŘÍKATE ČESKY? :lol:


Reagovat
kyti5 13.06.11

knihofa


Reagovat
muškatek 13.06.11

Česky se jí říká Kleopatřina Jehla,mám ji taky ale na špatném místě proto mě letos vyhnila.Jak jsem se dozvěděla tak má ráda slunce a propustnou zem.Musím ji letos přesadit.


Reagovat
Magdalenka73 13.06.11

Jéé,moc děkuju za rozšíření obzorů.V posledních dnech jsem si jí všimla v několika zahrádkách při vyjížďkách na kole a vypadá nádherně,tak jsem chtěla zapátrat, co to je.Je úžasně dekorativní.A jak se množí?


Reagovat
60 14.06.11

Mně odkopla sousedka trsy s kořenama,tak jsem zvědavá,jestli pokvete :-D


Reagovat
Anonymni 29.01.21

My také docela dost jezdíme na výlety na kole a to hlavně od té doby, co jsme si pořídili nové jízdní kolo z této stránky zde – https://www.cyklosvec.cz/kola … Takže kdyby náhodou někdo nevěděl, odkud si kolo pořídit, tak se určitě mrknětet zde na tyto stránky a dejte vědět, zda jste si tam něco i vybrali :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.