Diskuze

Drobné ovoce

Jahody - závěs


grepik 06.10.11

Ahoj, mám menší dotaz. Koupila jsem si jahody na závěs a mám je na terase, krásně plodily super, ale chtěla bych se zeptat nevíte jak je zazimovat? Mohu je dát třeba do sklepa kde te tma? Vůbec si nevím rady…Poradí někdo :?: :?: :?:


Reagovat
Re: grepik | Anonymni 07.09.22

Zdravím, nám zbyly z instalace plotu plotové zástěny a tak mi to dal manžel do sklepa a já je nainstalovala na to. Ono je výhoda, že v zimě vám ty jahody neporostou, takže je tam stačí jen trochu zafixovat a nechat být. A samozřejmě teda pravidelně zalívat, aby vám přes zimu neuschnuly. ;-)


Reagovat
60 06.10.11

Jestli máte možnost,já bych je dala do záhonu,tam by přezimovali a na jaře zase zpátky do truhliku,ale určite vám jěště poradí :lol: :lol:


Reagovat
buliznik 06.10.11

já je trochu ostříhám a dám do sklepa-občas trochu zaliju,ted jsem ještě zasadila odnože aby se chytily a až se více ochladí tak je uklidím taky. :palec:


Reagovat
Magdalenka73 07.10.11

Moje přezimovaly na balkonu,přikryté netkanou textilií a zabalené v novinách (více vrstev).Občas jsem zalila vlažnou vodou. Takhle to někdo radil (možná právě na Konvi) a opravdu mi nevymrzlo nic.Ale pokud bych měla sklep, určitě by na zimu skončily tam :wink: .


Reagovat
grepik 09.10.11

Děkuji za radu, dám do sklepa, občas zaliji. :wink:


Reagovat
nonanona 31.05.13

Krásný den milovníkům jahod. Potřebuji radu. letos poprvé jsme zakoupili závěsné jahody. mám je na balkoně v paneláku. Ale jedny rostlinky mi jdou do spousty šlahounů, vysících z květináče dolů a plody se vůbec nevyvíjejí. spíš to vypadá, že schnou. dělám pravidelnou zálivku, je pravda, že letos sluníčko, které jahody potřebují není. Ale nevím jestli nemám šlahouny odstřihnout, aby měli mateřské rostliny sílu plodit? používají se i hnojiva a můžete mi doporučit jaká? Jsem v pěstování úplný nováček děkuji :nevim:


Reagovat
Anonymni 22.06.20

My jsme na jahody použili náš starý sprchový závěs. On jak nepropouští vodu, tak je úplně super, když jsou venku teď ty silný deště. Museli jsme si však koupit nový. Kupovali jsme si docela fajnovej z eshopu https://www.emako.cz/…ve-zavesy-2/


Reagovat
alice 30.07.23

I would inform you http://solitairetimes.com/klondike about this wonderful card game.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.