Diskuze

Balkonové rostliny

Jak pestovat fuchcie?


Monjie 04.05.11

Rada bych mela na baraku na oknech fuchcie poradite mi nejake vychytavky? nemam o tom ani sajnu:D diky!!! :oops: :lol:


Reagovat
buliznik 04.05.11

pěstuji převislé v truhlících,kvetou již koncem května a vydrží až do zámrzu.Měla jsem také 2krát stromkovou fuchsii,ale nepřežila zimu,přestože jsem ji měla ve sklepě,ale jinak je krásná a stačí jen pohnojit(používám tablety,které vydrží půl roku)takže stačí jen jednou. :palec: :palec: :palec:


Reagovat
muškatek 07.05.11

Dobrý večer,pěstuji fuksie několik let mám je na severní straně slunce tam svítí asi do 12h.Zimuji ve sklepě v zimě zalévám málo 1× za měsíc.Na zimu sestřihnu 1/3 a na jaře zase 1/3a také měním zeminu.Hnojím jako muškáty,nemají rády přemokření,a napadají je molice.Zkusím dát foto z loňska ale nevím zda se mě to povede jsem tady nová.M.


Reagovat
Magdalenka73 11.05.11

Takhle mi kvetla loni až do mrazu.Měla jsem ji téměř celodenně ve stínu, sluníčko měla jen několik hodin dopoledne. Zimu bohužel nepřečkala,respekt. na jaře sice obrostla,ale pak odešla. Tak jsem včera koupila novou..královský samet..podle prodejce prý docela rarita,měla by být žíhaná,tak jsem na ni sama moc zvědavá :wink: O žádné vychytávce nevím..sázím do substrátu jako muškáty a hnojím také stejně, Kristalonem.


Reagovat
buliznik 20.05.11

je krásná,snad se mi bude taky i nadále dařit a snad pošlu i foto. :palec: :potlesk:


Reagovat
Monjie 23.05.11

to je krasa!!!


Reagovat
sepi 05.11.11

Dobrý den,jen dotaz,ve sklepě paneláku je sice tma,ale taky teplo,vadí to fuksiím?Na zaskleném balkóně zase mrzne,kam s nimi?Do pokoje,kde se netopí?Děkuju moc za radu. :lol:


Reagovat
buliznik 06.11.11

já je mám přes zimu ve sklepě,je tam asi 16stupnů,pološero a zalévám za 2–3týdny.Před uložením ostříhám. :palec:


Reagovat
Re: buliznik | 60 07.01.12

Já mám asi zimovzdorné,protože jsem je loni nechala na zahradě půl metru v zemi,na jaře dala do velkých květináčů a krásně kvetli celé léto.Teď je mám zase na zahradě v zemi,jako trvalky,tak je pak vyfotím.jo? :lol: :lol:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.