Diskuze

Pokojové rostliny

Jak se tyto rostliny jmenují?


Anna.Bart 18.04.14

Dobrý den, mám tu pár rostlinek u kterých nevím název… Jedna z nich už se objevila v jedné diskuzi přede mnou (ta s kulatými listy)mě se na ní začali objevovat malé bílé tečky, nevíte čím to je? Dost často své rostliny rosím (jednou za den, někdy i dvakrát za den) Už se mi ty flíčky objevili i na mučence, tak jsem si myslela, jestli to neni kvůli tomu rosení… :( Doufám, že se obrázky zobrazí správně a moc se omlouvám za horší kvalitu fotek… Anna


Reagovat
Re: Anna.Bart | Ivča75 18.04.14

Ta 5. je kohlerie a krásně kvete, 6. je pryžec. :D


Reagovat
redfox 18.04.14

Asi

  1. pepřinec
  2. jediný co mě napadá klívie

3.kalanchoe 4.kalanchoe 5. zřejmě něco z podpěvovitých kohlerie… 6. :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: redfox | Anna.Bart 18.04.14

Děkuji moc ;) a nevíš pročpak jsou na tom pepřinci ty bílé, nebo spíš světle zelené skvrny?


Reagovat
Re: Anna.Bart | redfox 18.04.14

To nevím my už jsme měli pepřinců docela dost, vždycky ho ulejeme zelenec – to nevím nikdy jsem neviděla takhle celý zelený


Reagovat
Re: redfox | Anna.Bart 18.04.14

Obávám se, že to klívie nebude, protože u klívie rostou listy pouze dvěma směrama a této rostlině rostou do všech stran, ale fakt ti mos děkuji :)


Reagovat
emilka12 18.04.14

Já bych řekla že dvojka bude zelenec :)


Reagovat
emilka12 18.04.14

Zelenec


Reagovat
Re: emilka12 | Anna.Bart 18.04.14

Všem moc děkuji :-). To jsem ráda, že už to vím :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.