Diskuze

Volné diskuse

Jaká používáte sluchátka?


Anonymni 30.04.24

Zdravím, zajímalo by mě jaká používáte sluchátka? Pokud vůbec nějaká? Já jsem dlouho nevěřil těm bezdrátovým, ale nedávno jsem si koupil AirPody od Applu a musím říct, že jsem velmi překvapený jak dobrá sluchátka to jsou. Za mě hrají skvěle. Už bych znovu drátová asi ani nechtěl. Super je, že se na ně dají sehnat i fajn obaly, viz například https://www.ireminky.cz/…airpods-1-2/ Jak to máte vy? Máte bezdrátová nebo spíš preferujete kabel? :)


Reagovat
Chris 01.05.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
Chris 01.05.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Anonymni 10.05.24

Jelikož dělám hodně venku, tak mám jen takové levné pecky. V rámci práce montuji branky na míru, ale rád poslouchám svoji muziku, takže to řeším levnými bezdráty, abych slyšel ruch kolem sebe. To je přeci jenom na stavbě taky hodně důležité. Na doma mám pak nějaké Marshally, ale přesný model nevím.


Reagovat
Anonymni 18.05.24

Pro mě jsou sluchátka nezbytné, protože mi pomáhají získat klid a soustředění, ať už jsem doma, v práci nebo na zahradě. Ráda používám bezdrátová sluchátka, se kterými se mi pohodlně poslouchá hudba a podcasty . A když si chci dopřát ještě více meditace, tak si pustím muziku a dám si Krupa Kratom, po kterém se uvolním.


Reagovat
Anonymni 20.05.24

Já jsem teda vsadil na jistotu a mám airpody. Ten jejich cancel noise systém je fakt super a když jsme jeli autobusem na dovolenou, kam nás vezla cestovní kancelář a byl v autobuse hluk a já chtěl spát, tak to bylo vyřešené raz dva. Za ty peníze se to fakt vyplatí.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.