Jaký nadzemní bazén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luji78
1 příspěvek 31.03.11 14:02
Jaký nadzemní bazén?

Ahoj, prosím moc o radu … rozhodli jsme se, že si letos na zahradu pořídíme bazén. Jelikož není moc financí, bude to takový ten obyč nadzemní (pevný, 3,5 až 4,5 m průměr, hloubku bych chtěla aspoň těch 120cm), chtěla bych s pískovou filtrací. Na netu jsem narazila na dvě firmy - Marimex (bazén Hawai) a Intex (bazén Bestway). Cena u toho Intexu je o cca 2000 nižší. Má někdo s těmito bazény zkušenost? Je ten Marimex opravdu lepší? U toho Intexu mě trochu zarazilo, že jsem ho viděla i v nabídce Tv product a k tomu nemám zrovna moc důvěru. Za jakékoliv typy, popř. i jiné druhy bazénů budu vděčná, předem dík :wink:

Reakce:

Hanka1
21 příspěvků 22.05.11 08:31

Mame Marimex Tampu uz nekolikatou sezonu.

Planujeme sice klasika bazen do zeme se zastresenim, ale minimalne za 5 let az bude mladsi trileta holka umet dobre plavat.

Ted mame od Marimexu tu nejvetsi Tampu o prumeru 4,5 na 1,20 vysku se schudkama, coz je vyhoda, ze mi tam deti nehupsnou jako v pripade tech nizkych Tampo o vysce 0,70 ci 0,90. Postavime v kvetnu, balime v zari a s piskovou filtraci ProStar se skimmerem mame krasne cistou vodou i v tech nejvetsich vedrech. Ja teda jeste davam do plovaku sedmidenni kombinovane tablety, ale ty tam jsou trvale jen pres noc, rano a vecer.

Takze za mne doporucuju :palec: , navic u Marimexu sezenes jejich nahradni dily (nam prdla hadice u filtrace), tak jsem zavolala, ochotny pan na ji u nich na sklade nechal a manzel pro ni sjel.

Ostatne jukni na stranky Marimexu - mne u Best way zarazil ten jejich polopodomni prodej, taky kdyz jsem navstivila jejich prodejnu, tak v sezone nemeli kryci plachty :roll: a navic ty jejich bazeny jsou tenci a ja bych mela strach napustit 15 kubiku vody, aby mi pak prdnul… :think:

CherryAnn
3 příspěvky 23.06.11 22:40

No já bych byla spíš pro ten Marinex, my máme v rodině sice klasický podzemní plastový bazén, ale kamarádka sháněla bazén na chalupu a myslím, že kupovala právě od Marinexu.

verca.font  13.03.17 20:32
Bazén

Máme doma bazén od albixonu a neměnili bychom

Váš příspěvek