Jezírko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

60
1930 příspěvků 13.05.11 12:49
jezírko

Máme malé jezírko,mini,můžu do něj dát lekníny? Máte někdo zkušenosti,co do malého jezírka,jaké kytky ,nebo 2.rybičky??? :lol:

Reakce:

Kuba Valach  08.10.11 18:38
Vodní ploch přemostění

Mohu-li, mám také jeden dotaz relevantní tomuto tématu:) Určitě se podívám po knize Jaroslava Svobody - Ekozahrady.Kaž­dopádně, dělal jsem sám teď doma zahradu a chystám se na můstek. Ten mám v plánu si nechat vypálit laserem a svařit ve zdejší kovovýrobě, ale rád bych věděl, zda by lepší možnost nebyl dřevěný. Zda je most ze železa, resp z kovu vhodný na přemostění vodní plochy na zahradě? Díky, Jakub.

TW  05.12.11 21:40
Kovový můstek bych nedoporučoval...

Dobrý den, volte raději dřevo. všeobecně platí se kovu do vody vyhnout, ikdyž bude kovová část můstku na jezírkem, děéšť a povětrnostní vlivy stejně začas zpustí korozi a ta bude stékat přímo do vody. za mě , doporučuji raději to dřevo.

Tom76  05.12.11 21:43
k leknínům ...

Dobrý večer, ano dle mého názoru můžete. Sám mám v jezírku více druhů leknínů a jsou i menší odrůdy, které nevyžadují takovou hloubku. Mají menší listy a stačí jim 40cm. jsou vidět i na obrázcích z diskuse www.projezirko.cz

Lanková
2066 příspěvků 05.12.11 23:35
jezírko

Ahoj 60, za jaký čas ho přeplaveš? A co otočky? N. :palec:

zofka2011
6 příspěvků 11.12.12 14:22
zazimování jezírka

TAké mám malé jezírko s několika druhy leknínů a pár rybkami. Mám ho první sezónu a teď řeším problém, jak zazimovat jezírko . Docela se mi líbí ta varianta s topným tělesem, problém s přívodem proudu bychom neměli, ale nevím… jak zazimováváte vy, aby vám přežily kytky i ryby?

kulich90
5 příspěvků 20.04.15 21:34
Rostliny

Dobrý den,
taky bych se chtěl zeptat, jaké rostliny by se hodily k jezírku. Máte někdo zkušensoti s pěstováním blatouchů nebo orobince? Díky moc.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu