Diskuze

Pokojové rostliny

Jména rostlin


Ajda212121 25.10.14

Ahoj, mám tu pár rostlinek u nichž nevím názvy. Pomůžete mi s jejich určením prosím? :)


Reagovat
Ajda212121 29.10.14

Prosím, alespoň jednu mi pomozte určit..


Reagovat
kyti5 29.10.14

Názvy jsem napsala pod fotky


Reagovat
Re: kyti5 | pckop 29.10.14

Doplním ten řízek. Streptocarpus saxorum. Takto nezakoření. Odštípněte spodní lístky a těsně pod nimi, zakoření v místě lístků. Rovnou do země do květináče.


Reagovat
Ajda212121 30.10.14

Děkuji moc! :) Řízek seříznu jak radíte, ale jen mám dotaz – je třeba jej zapudrovávat? Po trošku delší době jsem doma našla nějaký pudr, kde v návodu píší, že je proti hnilobě. Podle návodu se s ním posypávají řízky, které se dávají zakořenit přímo do země.


Reagovat
Re: Ajda212121 | pckop 30.10.14

Stimulátorem nic nezkazíte, ale potřeba to není. Nedělám to.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.