Diskuze

Pokojové rostliny

Jméno jedné rostlinky


Arin17 06.08.14

Ahoj, prosím jak se jmenuje tato rostlina. Doufám, že to jde z fotky poznat a nedivte se, že má hodně listů tak trochu ve špatném stavu. Našla jsem ji totiž u popelnice a jediné tyto dva trsy vypadaly životaschopně :). A jak moc velkou zálivku má mít?


Reagovat
Re: Arin17 | pucek 06.08.14

Vypadá to jako anthurium. Koukni na net, jsou různé druhy.


Reagovat
Re: pucek | pckop 06.08.14

Taky bych to viděl na Anturko v plesnivé přemokřené zemině. Přesaďte ho.


Reagovat
Re: pckop | Arin17 06.08.14

Děkuji moc :). Promiňte, ano má trošku mokřejší hlínu. Právě jsem ho zalila, ale zkusím zvolit lepší zeminu :). Možná více písku a rašeliny. Tato je z našeho kompostu a asi jsem do ní dala málo písku..


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.