Diskuze

Pokojové rostliny

Jméno rostlinky, co vypadá jako liána?


Bubbu 12.06.14

Dobrý den, mám doma květinu a nevím jak se jmenuje. Prosím, jestli to víte, napište mi její jméno :). Roste na tenkém stonku do dálky jako liána a na konci se stonek rozšíří a rostou z něj listy. P. S.: Omlouvám se za horší kvalitu fotografií, pokud tyto fotografie k rozpoznání nestačili, mohu pořídit další :).


Reagovat
Re: Bubbu | kyti5 12.06.14

Je to filodendron podívejte se na netu je hodně druhů


Reagovat
Re: kyti5 | Bubbu 13.06.14

Všude nalézám informaci: v našich podmínkách nekvete. V jakých podmínkách tedy kvete? Podařilo se Vám někomu vypěstovat takový filodendron, aby Vám vykvetl? Co je třeba ke kvetení zajistit? :)


Reagovat
Re: Bubbu | kyti5 13.06.14

Kvetl mi jednou jedinkrát po 20ti letech – nic jsem proto nedělala


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.