Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Kde sehnat neplastový truhlík do bytu?


eskargoth 04.10.11

Třeba jste někdo někde viděli… Sháním truhlík, který by byl dekorativní, do bytu. Nechci plast, nechci kov. Nemáte nápady, kde by se daly sehnat?


Reagovat
kyti5 04.10.11

určitě se dají sehnat v keramice krásné truhlíky , seženeš v každém supermarketu nebo větších prodejnách se zahradnickými potřebami


Reagovat
eskargoth 04.10.11

Oběhla jsem pár zahradnictví, Baumax, Obi… a všude mají „z kvalitního plastu“ nebo kovové anebo na ven obrovské terakotové. Terakota je krásná, ale do bytu nic moc. Chtěla bych do něj sesadit fialky.


Reagovat
kyti5 04.10.11

Fialky nebudou prospívat v truhlíku, chtějí mít každá svou podmisku a do ní se zalévají. takže bych o truhlíku vůbec neuvažovala.Ale to záleží jen na vás já jen radím ze zkušenosti, protože filaky pěstuji.


Reagovat
eskargoth 04.10.11

Vím, že mají radši zalévání do misky, ale viděla jsem je i sesazené, zalívané vrchem a nic jim nechybělo.. rostly bez problémů. Asi bude také záležet na jejich citlivosti, varietě… ale těch „obyč“ jsem mívala spousty, zalívané vrchem a nikdy jim neuhnil ani lístek a kvetly často. A na komodě prostě není dost místa… A nezdá se to, ale než deset malých květináčků s mističkama, to radši dva truhlíky. (podle velikosti).


Reagovat
sud 04.10.11

jsem také dost dlouho měla,šetřilo to místo na okně. Více jim prospíví jednotlivé pěstování.


Reagovat
sud 04.10.11

nějaký šikulka může udělat-obložit plastový truhlík dřevem… :?:


Reagovat
eskargoth 05.10.11

Uvidím, jak se jim to bude líbit… ale vypadají takhle krásně. A šestří místo. Každopádně děkuju za jakékoliv nápady…


Reagovat
Anonymni 26.05.20

Já bych možná zkusila Baumax nebo Obi. Zrovna pár dní zpět jsem na https://www.mujletak.cz/ koukala na aktuální leták Baumaxu a mám pocit, že tam právě takový truhlík měli.


Reagovat
Anonymni 20.02.21

Ahoj, já ho našla na nějaké neznámem internetovém obchodě. Normálně bych zadala do googlu co hledáte, ale teď to dělám jinak. Narazila jsem na tuto stránku: https://slevovykupon.net/. Takže teď, před každým online nakupováním projedu tento web, na co zrovna nabízí slevové kupóny a podle toho se rozhoduji, kde budu nakupovat.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.