Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Kdo ji pozná


jarka.D 06.11.10

prosím kdo ví co je to za trávu s velkým květem uprostřed fotky


Reagovat
Putuka 07.11.10

Není to tato?

http://aukro.cz/…0_semen.html


Reagovat
jarka.D 07.11.10

děkuji :potlesk:


Reagovat
yuki 11.11.10

Tato tráva není vůbec tráva, ale trvalka kniphophie, kvete červenožlutě a hodně se rozrůstá. Mám ji taky, ale likvidují mi ji slimáci, takže nestačí vykvést.


Reagovat
WhiteSkull 21.11.10

Kleopatřina jehla – dělá pěkně velké trsy


Reagovat
chuanitka 22.11.10

[citace] yuki píše: Tato tráva není vůbec tráva, ale trvalka kniphophie, kvete červenožlutě a hodně se rozrůstá. Mám ji taky, ale likvidují mi ji slimáci, takže nestačí vykvést. [/citace] Yuki, tošku OT, ale nedá mi to :wink: Pokud chceš bránit proti slimákům pouze jednu rostlinku, doporučuju nadrtit skořápky z vajíček a nasypat kolem rostlinky. Sice to nevypadá moc hezky, ale slimáci je opravdu nepřelezou. Bohužel se to nedá dělat celoplošně :-(


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.