Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Koupené sukulenty


Lubša 15.03.17

Koupil jsem si sukulenty (viz foto). Prodejce mi ale nebyl schopen říct jejich přesný název, natož poradit s jejich pěstováním. Můžete mi poradit? Dík.


Reagovat
zluta-pomnenka 21.03.17

Ahoj :mavam: Názvy ti teď z hlavy neřřeknu ale podivej se sem do lexikonu sukulentu: **** Určitě tam svoje rostlinky najdes :kytka: Nevím jakou máš skušenost s pěstováním sukulentů a jestli jsi koupil sukulenty v nějakém supermarketu nebo v květinářství. V supermarketech se o ně špatně starají tak je hlavne chvilku nezalívej. Počkej třeba do víkendu a pak je jenom lehce namoč ale ne listy – já zalévám úzkou trubičkou aby se co nejméně vody dostalo na ty listy. Stači úzka odměrka nebo tak něco. Ten prostřední jsem měla doma koupila jsem ho v supermarketu a do týdne mi umřel protože ho tam přelili. Ty dva zbývající by měly být odolnější.

[male]edit admin – odstraněn odkaz[/male]


Reagovat
Anonymni 18.10.21

Drift Hunters is now available on our website. Enjoy!


Reagovat
Anonymni 02.02.23

Dobrý den, zkusil bych nejdřív poslat fotku. Ale je možné jenom, že ji někdo smazal, no nevím. Jen bych doporučil, že při zakoupených sukulentech určitě hned přesaďte do nové hlíny. Teda pokud to nemáte fakt od osvědčeného pěstitele. Já osobně mám doma zásobu truhlíků na kytky od https://www.vybavzahradu.cz/ a přesazuji okamžitě, když to přivezu domů.


Reagovat
monton 30.04.23

Applinked Codes is a bulk APK down load supervisor for Android gadgets that helps a couple of concurrent downloads at a time. You can host your very own APK record and proportion it together along with your buddies and own circle of relatives with out them typing the url BTRoblox Extension.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.