Kovová dekorace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela2nov  08.12.15 12:23
Kovová dekorace

Dobrý den, já mám strašně ráda veškeré kovové doplňky na zahradu. Například kované truhlíky, různé koule, lampy, atd. Překvapuje mě jak málo zmínek o těchto věcech na internetu nacházím a najít takové dekorace není snadné. Poradíte někdo kde něco takového sehnat? Teď třeba sháním nějaké kovové mříže po kterých by se pnuly rostliny, třeba do oblouku přes pěšinu nebo i jen tak rovné. Naposledy jsem si udělala radost kovovými špicemi na plot, i taková drobnost zahradu dost zkrášlí, ale ne každému se to může líbit. Pokud někdo sdílíte podobnou zálibu v těchto věcech a víte kde sehnat, prosím poraďte, já sama toho nemůžu moc najít. Děkuji

Editace adminem 11.12.2015 - odstranění odkazu

Reakce:

Miny1972  27.03.16 18:00

Taky mam ráda všemožný dekorace na zahradu :) Jestli mohu doporučit, tak třeba právě ty kovové oblouky mají na http://www.kokiskashop.cz/…ekorace-C97/ :)

Lill2you  20.04.16 21:18

Ahoj, tvoje nadšení sdílím, mám také ráda ručně vyráběné doplňky a dekorace ze železa nebo dřeva. Párkrát jsem nakupovala v tomto obchodě , zkus mrknout třeba se ti bude něco líbit.

Tonka18  30.09.16 14:46

Já vždycky na něco zajímavého narazím na slevys, když už si k tomu sednu u kávy, tak se do toho zaseknu a skoro vždycky něco objednám. Mou zahradní výzdobu jsem taky koupila tam, tak by mohlo stačit zapátrat, stránky jsou solidní, určitě doporučuji. :)

Edit admin - odkaz

Robin Hudeček  18.10.16 12:48

To se divím, že nic nemůžete najít, já mám pocit že různých dekorací je plný internet :). Co je opravdu pěkná dekorace kterou mohu doporučit, jsou sluneční hodiny . Jsou z kovaného materiálu a se zahradním nábytkem se parádně doplňují. Případně se dá sehnat alternativa v podobě teploměru, případně kombinace. dle mého velmi vkusný doplněk na zahradu…

Lizkadf  27.10.16 10:16

Při hledání zahradních dekorací používám i různé porovnávače nebo prochází obrázky a vybírám jen podle obrázků a pak se prokliknu a porovnávám ceny. Naposledy jsem koupila na chatu litinový zvonek . Skvěle se hodí k zahradnímu nábytku, tak jsem spokojená:)

Kuklana  19.06.17 13:55

Ahoj, vyzkoušej se podívat do bauMaxu, minule jsem tam viděla pěkné kovové ozdoby do zahrady :)
https://www.letakomat.cz/…ialni-letak/#… leták

Váš příspěvek