Květiny do místností bez oken

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
8 příspěvků 09.11.09 20:19
květina do koupelny bez oken

Ahojky, nemáte zkušenost s nějakou kytkou, kterou bych mohla dát do koupelny co nemá okna??? V nejhoršim případě tam budu muset šoupnout umělou, ale to bych fakt nerada.

Reakce:

Lacenka
15 příspěvků 09.11.09 20:29

Na téma květin do koupúelny se tu již jednou hovořilo a světe div se, já to našla, tak se zkus mrknout…
 http://www.emimino.cz/…pelny-29361/

Alík
8 příspěvků 09.11.09 22:06

jé já to procházela a úspěšná sem nebyla. díky :palec:

isand
1 příspěvek 10.11.09 08:45

Tak tenhle problém řešíme taky. Kamarádka dělá v květince, tak se snažila něco zjistit a bohužel ať se ptala jak se ptala, tak žádná kytka do koupelny bez okna není.

domi
2 příspěvky 10.11.09 09:42

Bez světla Ti bohužel neporoste žádná kytka :-( Jsou na světle (přirozeném) životně závislé.

makina
9 příspěvků 10.11.09 10:10

Já jsem frkla do koupelny velkou umělou orchdeu z Ikea, do vysoké modré vázy, a vypadá super. Kamarádka se mě dokonce ptala, jak mi ta živá kytka může v koupelně přežít… :lol:

A nahoře mám modrý květináč s takovým umělým kapradím Ikea.

Alík
8 příspěvků 10.11.09 14:24

hmm říkáte z Ikey :think: Asi brzo vyrazim do Prahy :lol: Jestli to vypadá dobře a vyloženě nebije do očí ta umělost, tak do toho jdu. Díky :palec:

janine24
23 příspěvků 10.11.09 14:39

Některý umělohmotný se opravdu povedou a vypadají pěkně. Sama mám takhle umělou orchidej a levanduli a vypadá to hodně dobře.

nat77
5 příspěvků 11.11.09 10:04

Alíku, já bych ti navrhovala koupit si umělé kytky v IKEA. Jsou naprosto super a to já umělé nesnáším, ale tyto jsou velmi vkusné, mám je na okně :-), protože to je takové vyšší okno v obýváku a na živé kytky jsem tam pořád zapomínala, takže žádná tam dlouho nevydržela a s umělou z IKEA jsem naprosto spokojená!!! Mám tři i v koupelně (i když i tam máme okno). Foto připojuju, jsou to ty tři bochánky v žlutých květináčích :-)

Alík
8 příspěvků 11.11.09 13:08

Tak to je rozhodnuto :palec: A tu koupelnu bych brala taky, ta je nádherná :potlesk: :dance:

nat77
5 příspěvků 11.11.09 19:03

Tak to jsem ráda, že jsem pomohla :-) Mějte se! N.

Váš příspěvek