Kytky, které se vám nepodaří zničit....

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dr Jiří Josífko  28.02.13 14:26
Kytky, které se vám nepodaří zničit....

Kdysi dávno, když jsem byl na praxi v Holandsku, jsem slyšel od majitele zahradnictví klasické přísloví : „Pamatuj si, pro zahradníka je nejlepší ta kytka, která zákazníkovi do měsíce zajde!!!“
Dnes vám představím nádherný sukulent z rodu Crasullacae, který se vám snad nepodaří zničit ani při rabiáckém zacházení. Je to PACHYPHYTUM, dalších 8 nebo 10 přídavných jmen vynechávám, rozdíly nejsou velké. Má domov v Mexiku a je málokdy u nás v obchodě, snad proto, protože do měsíce nezajde.
Chce v zimě asi 10 C, sucho, světlo. V létě jej dejte v kořenáči na zahradu do polostínu. Výborné obrázky jsou na
http://www.cactus-art.biz/…oviferum.htm.
Kdokoli bude chtít malou rostlinu, napište, pošlu v létě / na svůj náklad, zdarma /.

Reakce:

watch phones, cherrin  19.04.13 20:10
Answer

No problems : german, english, ungar, kroatisch, italian,
greetings Dr J

emilka12
2924 příspěvků 28.04.13 15:17

:poblion: :pocitac: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: A já myslela že je konec reklam, :nevim:

george5167
65 příspěvků 28.04.13 15:47
Kytky, které se vám nepodaří zničit ...-

Já taky. Setkal jsem se poprvé s tím, že nějaká zahraniční firma sleduje české blogy a snaží se je zneužít. dr J

emilka12
2924 příspěvků 28.04.13 20:09

No jestli si z nás nějaky blbec z česka z nás nedělá srandu. :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Váš příspěvek