Diskuze

Bylinky a koření

Levandule zazimování


saratom 23.11.13

Ahoj mám levanduli v květináči, byla na balkoně a dařilo se jí opravdu dobře. Teď jí dám do chladného pokoje, ale dotaz je – mám ji zastřihnout a jak často zalévat.


Reagovat
Re: saratom | cedos 21.02.14

Ahoj, levanduli pěstuji už léta venku na záhonu a daří se jí. Chce slunce a na vodu není náročná, na zimu jí ani nezakrývám. Stříhat určitě po odkvětu resp. sklizni a potom ještě jednou po zimě. NIKDY nestříhat do „starého“ dřeva. Přeji pěstitelský úspěch :lol:


Reagovat
Eva Farna 17.08.16

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaké je nejlepší umístění pro levanduli. V diskuzi na *** mi poradili, že na přímé slunce. Já ji na velmi slunné místo vysadila, ale ona hrozně rychle uvadá. Poradíte někdo? Díky.

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Re: Eva Farna | cedos 18.08.16

Uvadání bude mít jiný důvod :) levanduli se daří na přímém slunci nejlépe. Jen je třeba si uvědomit, že období květu netrvá zas až tak dlouho, jak bychom chtěli. Levanduli vadí, když je přemokřená nebo když je vysazená příliš blízko u sebe a nemá tak svůj vlastní prostor. Držím palce A. C.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.