Diskuze

Zelenina

Sušení bylinek, hub a zeleniny


JendaP 05.05.17

Prosím o radu. Na své zahradě se pokouším již několik let pěstovat ve skleníku lilek. Lilek roste vždy krásně, kvete a má dost plodů. Já jich ponechávám 4–5.Plody narůstají a jsou světle fialové. Při dozravání změní barvu a zežloutnou. A táto barva již zůstane. Vyzkoušel jsem různé odrůdy a vždy byl stejný výsledek. Slyšel jsem, že se toto stalo i jiným pěstitelům. Nemůže mi prosím někdo, kdo má větší zkušenosti poradit co je špatně. Zda se jedná o nějakého škůdce, chorobu nebo nedostatek nějakých živin v poslední fázi dozrávaní? Předem děkuji za radu. JendaP


Reagovat
Simona 24.07.17

Při sušení bylinek a hub na novinách nebo plechu občas něco zplesniví. Pokud bych pořídila sušičku, dalo by se v ní sušit i něco zeleniny? Nebo to nemá smysl a při sušení stejně přijde o vitamíny, nehledě na délku sušení.


Reagovat
zluta-pomnenka 28.07.17

Smysl to určitě má, o vitamíny se sušením v sušičce nepřipravujete :) Já v sušičce suším co mi přijde pod ruku :)


Reagovat
Anonymni 11.01.24

Já jsem si koupila na sušení takovou sušící síť, která má tři kola, dají se zapnout,takže se dovnitř nedostane moucha, nebo to neodfoukne vítr. Krásně mi v tom všechno uschne. I když mám na zimu dost nasušených bylinek na čaje, tak si stejně ještě objednávám kapsle z lichořeřišnice s vitamínem C, pro lepší imunitu.


Reagovat
samkumar10090 11.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
garryy 18.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 18.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.