Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Maceška přezimování


smajlicek90 04.08.13

Teď jsem se dočetla že maceška je dvouletka čučim jako blázen :P chci se zeptat jak na ně. mám je v záhonu mám je tam nechat přes zimu napospas nebo nějak se o ně postarat aby mi na příští rok vydržely? přesadit do květináčů a někam schovat??a co s těma v truhlíku? děkuju


Reagovat
pucek 06.08.13

Záleží na tom, jestli jsou už letos jako druhým rokem, to do příštího nepřežijí. Ale vypěstovaná letos ze semene přezimuje na záhonu, mě se tam samy vysemení, ani nevím. Určitě se nikam neuklízí, maximálně něcím na zimu přikrýt-chvojí, textilii.To myslím ty letos seté. To co letos už odkvetlo se vyhazuje, předpokládám, že sis je kupovala už kvetoucí, takže jsou 2.rok :kytka:


Reagovat
smajlicek90 06.08.13

Kupovala jsem v zahradnictví kvetoucí takže jestli chápu správně mám smůlu :( no ještě že nejsou tak drahý a třeba z nich něco vysemení :mrgreen: děkuju


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.