Diskuze

Nemoci rostlin

Mnození fíkusu lyrata


Veronika Škaloudová 10.08.11

Již přes rok mam doma fikus lyrata, listy jsou krasne zelene jen nepřibívají. ted během leta zacali listy padat jeden po druhém. Místo fíkusu je porad stejné, pruvan není zadny, svetlo je tak akorat. Zalevam stejne takze se ptam co se mohlo stat?? Neumim tuto rostlinu ani nařizkovat. Prosím o rady, moc dekuji.


Reagovat
kyti5 10.08.11

sama ho nemám, ale našla jsem zde toto- dozvíte se jak na to...... http://forum.abecedazahrady.dama.cz/viewtopic.php?… :lol: :lol:


Reagovat
Veronika Škaloudová 11.08.11

Moc dekuji za odpoved, nasla jsem tam vse co jsem potrebovala vedet. Škaloudová.


Reagovat
kyti5 11.08.11

Tak ať vám pěkně rostou nové sazeničky :lol:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.