Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Někdo zkušenost?


pravdic 09.01.15

Má někdo dobré zkušenosti s bazenovache­miepraha.cz jako já? Nebo je někde jiná a lepší chemka pro bazény? Za dobré tipy budu rád:-P


Reagovat
Re: pravdic | Kateřina Bbbbb 17.02.15

Absolutně spokojená je tam skvělé jednání výrobky nejsou moc drahá, mívají akce a hlavně jsou jejich produkty opravdu kvalitní, žádné další humusy tak max. na vypuštění bazénu, což už se mi také podařilo. Nejlepší varianta je pro mě balík multifunkčních tablet 5 v 1.


Reagovat
manaskova.b 09.01.15

Joo tuhle firmu znám a super, jako bez chemie se nedá fungovat že jo:-)


Reagovat
bauch 09.01.15

Tuhle firmu neznám, ale co jsem se dívala na její recenze na heurece, tak docela dobré, bazén máme a neustále využíváme chemie jako nedílné součásti údržby:-)


Reagovat
troy 09.01.15

bazenovachemi­epraha.cz to je co, zase nějaký spam a podpora pro firmu? D::DD


Reagovat
pravdic 09.01.15

Co to mluvíte?:DJaká reklama? To nemůžu svobodně vyjádřit svůj názor na firmu techneco?


Reagovat
troy 09.01.15

Tak vo vidím tak jen bazenovachemi­epraha.cz sem a tam:D


Reagovat
manaskova.b 09.01.15

Pán se ptá na zkušenosti s touhle firmou, je jasné, že se tu ozvou lidi, co s ní zkušenosti mají a s prominutím, pokud vám teohle téma vadí, tak odejděte:-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.