Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Není konev jako konev ...


george5167 02.11.12

Nevím, jestli je někde ve světě muzeum zahradního nářadí. Tuhle konev jsem koupil v r. 1975 na ostrově Ráb. Jde patrně o konev, zhotovenou ručně v Bosně – krásnou. George5167


Reagovat
Anonymni 19.09.22

To je jasné. Ono většina věcí a nářadí má jeden název pro více věcí. Třeba převodovka. Máte převodovku v autě, ale pak jsou tady i planetové převodovky Bühler, které se používají na opravu hodně malých motorů a motorových ústrojí. :) Prostě zajímavé. Já sám jsem na to narazil až nedávno a byl jsem z toho fakt hodně překvapený. ;-)


Reagovat
Anonymni 15.03.23

To máte pravdu, to teda fakt není. :) Já mám třeba velkou kubíkovou konev, kterou mám na vozíku a tou rozvážím vodu po celé zahradě. Ano, je to tak. Nebýt pracovní čtyřkolky, tak si samozřejmě ani neškrtnu a proto jsem rád, že jsem si ji před pár lety koupil. Ale vyjde mě to levněji než natahovat automatické zavlažování.


Reagovat
Anonymni 24.07.23

Tak ne každý má samozřejmě tu možnost, že má na zahradě tolik prostoru, aby se mu tam vešla velká montovaná hala, do které by to dal. A v minulosti to platilo obzvlášť. Takže si myslím, že je to konev z nějakého velmi chudého státu nebo prostě chudé lokality. Ale možná se taky pletu. Nejsem historik. Nicméně si myslím, že nejste daleko od pravdy.


Reagovat
Anonymni 14.10.23

Make money all day long 918kiss Unconditional guarantee Participate in a legitimate website. Delivering fun directly into the hands of players Opening a game service to earn money easilyOpen for service all the time Ready for you to use fully. There are no conditions for investing at all. Update new popular slot games for you to invest in.


Reagovat
samkumar10090 20.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 06.04.24

I'm quite happy that I came across this blog. We appreciate you taking the time to put together this fantastic essay for us all. I have stored it for later use and thoroughly liked every minute of it. If you have free time, visit the page daily wordle to enjoy these great games!


Reagovat
Anonymni 25.04.24

Hello, I read this nice article. I think You put a best effort to write this perfect article. I appreciate your work. thank you so much. Bob Marley: One Love Reinaldo Marcus Grey Coat


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.