Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Nevíte, co je to za rostlinu?


Labužník Terina02 08.09.15

Zdravím všechny, chtěla bych poprosit o radu. Koupili jsme baráček s okrasnou zahrádkou a už se mi podařilo identifikovat téměř všechny rostliny a keře, ale nevím si rady s touhle. Je asi 1,5 m vysoká, podle všeho trvalka a začala kvést asi v půlce července. mohl by jste mi prosím někdo poradit? Moc děkuji :)


Reagovat
Re: Labužník Terina02 | pckop 08.09.15

Sasanka japonská


Reagovat
Re: pckop | Zahradník11 28.01.17

Zdravím přátelé, mám velkou prosbu! Nevíte jak se jmenuje tahle rostlina? (přes léto byla v truhlíku, podle všeho okrasná listem-koupena byla pod jménem???[pres­krtnout][velke]va­nilla[/velke][/pres­krtnout]??? NEVÍM SI RADY. Moc děkuji. :think: :think: :roll: :roll: :nevim:


Reagovat
Magdaléna312 26.07.16

Prosím, neví někdo, jak se jmenuje tahle rostlina?


Reagovat
pucek 27.07.16

Kniphofia -kleopatřina jehla


Reagovat
WhyName 05.08.16

Neznáte jméno této rostliny někdo? Našla jsem jí na procházce u pole kde jsem toho viděla 2 rostlinky jinak nic (z toho usuzuji že je vzácná a tím spíš mě zajímá jméno). Rostlinka byla malá tak do cca 20–30 cm.


Reagovat
pucek 06.08.16

Asi to bude toto https://cs.wikipedia.org/…l_roln%C3%AD


Reagovat
anonymoo 07.08.16

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat co je tohle za rostlinu? Má chloupky, normálně je tmavě zelená (nemá ráda přímé slunce) a kvete celoročně fialovo-modrými květy…

ah, a já se omlouvám, odpovídám místo abych se ptala, sem tu nová >.<..


Reagovat
pucek 08.08.16

Měla jsem jí taky, opravdu kvete skoro pořád. Myslím, že je to drobnokvětý druh Streptocarpusu-tořivka.


Reagovat
Re: pucek | anonymoo 08.08.16

Děkuji moc, ano už jsem si ji našla, je to ona! Dala jsem si ji do většího stínu a zase se zelená :)


Reagovat
Dryft 22.09.16

Dobrý den, nevíte, prosím, co je to za rostlinu? Máme ji v kanceláři. Listy nemá hladké, ale takové jakoby s chmýřím. Roste to jak plevel a vůní mi to připomíná asi oregano. Děkuji


Reagovat
pucek 22.09.16

Rýmovník-uvolňuje silice dobré na dýchání a při rýmě.


Reagovat
Mum.lifestyle 24.09.16

Nevite prosim co by to mohlo byt za kvetinku? Kdyz se kvet rozevre visi tam takova hvezdicka od prostred kvetu, listy ma takove gumove. dekuji


Reagovat
Mum.lifestyle 24.09.16

Takhle vypada po rozevreni


Reagovat
2016 KAKA 06.10.16

Dobrý podvečer, může mi někdo poradit co je to za květinu… 8)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.