Diskuze

Trvalky

Neznámá květina


kyti5 17.05.11

prosím kdo by znal název rostlinky :think: :think:

už jsem to našla je to Iberka


Reagovat
Magdalenka73 18.05.11

…a pomůže mi někdo odhalit totožnost této kytičky? :wink:


Reagovat
Magdalenka73 18.05.11

..ještě jedno foto


Reagovat
kyti5 18.05.11

Podívejte se bude to tato IXIA

http://www.starkl.com/main.php?…


Reagovat
Magdalenka73 18.05.11

Děkuju za tip..to by mohlo být. Já to totiž nikdy záměrně nekoupila, vypadá to, že cibulky byly přihozené v balení irisů. A dokonce přežily už druhou zimu v zemi,ačkoliv prý nutno na zimu vyrýt.Tak nevím.. 8-o


Reagovat
kyti5 19.05.11

Tak to je prima, máte zase něco jiného a jsou moc krásné :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
60 20.05.11

Jestli je to ixia,tak ty jsou nádherné,když jich je víc pohromadě,snad se vám rozrostou cibulky,to bude nádhera :potlesk:


Reagovat
Magdalenka73 20.05.11

Děkuju, já je vůbec neznala. :oops: Zatím se ke květu nemají,ale ještě mají čas.Vždyť pořádné teplo je teprve chvíli, tak snad se rozjedou.Loni kvetly až v červnu.


Reagovat
60 20.05.11

to je něco jako,frézie,me­číky,lucifery a pod,ale je to dobře,že budou později,aspoň nám pořád něco pokvete :lol: :potlesk:


Reagovat
vosajsa 24.10.11

se myslím jmenuje štěničník.Jiný název neznám


Reagovat
Seal 25.10.11

Dobrý den, nechci zakládat novou diskuzi se stejným názvem.. Poznáte prosím někdo tuto květinu? Na jaře mi ji teta ukopla ze své zahrádky, ale sama neví, co to je :-) Kvetla krásně celé léto, teď už končí – fotka je ze dneška, už není ani moc hezká, ale snad ji někdo poznáte. Děkuji!

Příspěvek upraven 25.10.11 v 12:59


Reagovat
Seal 25.10.11

ještě jeden obrázek..


Reagovat
Re: Seal | bosorka58 28.04.14

Já ji dostala pod jménem podeňka


Reagovat
Re: bosorka58 | bosorka58 28.04.14

PATŘILO O Č OBRÁZKY VÝŠ:-))


Reagovat
konilka 20.10.13

Včera jsem si přivezla od kamaráda žlutě kvetoucí trvalku – vybrala jsem si ji v létě. Když jsem byla malá, měli jsme ji doma a moc se mi líbila. Bohužel ani mamka, ani kamarád neví, jak se tato květina jmenuje. Na webu jsem našla její fotku, ale taky bez popisu. Nevíte někdo, co je to za květinu?


Reagovat
Re: konilka | kyti5 20.10.13

Řekla bych, že je to janeba- je víc druhů plnokvěté a jednoduché


Reagovat
konilka 21.10.13

@kyti5 moc díky, asi to bude ona – obrázek měl někdo se jménem Janeba na svém profilu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.