Diskuze

Pokojové rostliny

Neznámá kytka usychá


babi Lída 03.02.13

Omlouvám se, původně jsem se zeptala na špatném místě. :( Dobrý den, prosím o pomoc. Na podzim jsem dostala od známé několik květin (stěhovala se)a všem se dobře daří, s výjimkou jedné. Bohužel ani nevím, jak se jmenuje, tak nemohu nikde vyhledat, co jí chybí, ani se jinde zeptat. Na podzim byla květina krásně do hněda zbarvená, jen měla některé listy už tenkrát zaschnuté. Teď ji od konců usychají všechny (téměř) listy, i ty které už u mně nově vyrašily. Také barva se změnila více do zelena. Nevíte, prosím, co s tím, nebo alespoň, jaká je to květina? Také jsem dostala amarylis, ale i když byla přes zimu v chladu a v šeru, nezaschly jí všechny listy a také nevím, co teď s tím. Mám staré, ale zelené listy uřezat, aby cibule nově vyrašila? Děkuji všem za pomoc a zdravím. Ludmila


Reagovat
Rozarka59 06.09.14

:?: :dance: :dance: Dobrý den prosím co mě to vyrostlo na zahradě? Jak by někdo věděl poraďte. Myslím si že je to plevel, syn říká že kytka. Má to po zaschnutí ostré ostny a moc černých semínek. Děkuji


Reagovat
Re: Rozarka59 | pucek 07.09.14

Neboli Panenská okurka, pozor semena i rostlina jsou jedovaté.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.