Diskuze

Zemina, substráty, půda

Neznámí broučci v zemině


Tereza5555 15.05.13

Zdravím. Potřebovala bych poradit. Nedávno jsem sázela rostlinky ven na záhon, který je převážně složen z hnoje (koňského, možná trochu i kravského) a je smíchán se zeminou, když jsem tam rostliny sázela, najednou jsem si všimla tisíců malinkatých broučků, celý plácek se jimi jen hemžil. Byli tak 1mm malí, takoví medově průhledné barvy, a začaly lézt úplně na všechno včetně mě, měla jsem je všude na oblečení, botách, kůži, a kde mohly dělali si takové shloučky-skupinky, kde jich byly desítky, takže záhon a okolo mě jich byly doslova opravdu desetitisíce tak se chci zeptat jestli někdo nevíte co to je, jde se jich nějak zbavit a nemají třeba jen nějaké přechodné období a třeba za nějakou dobu zas zmizí?Docela mi to dost mrzí, že bych tam nemohla za kytičkama jít, kdo jste to nezažil, nevíte jak je to nepříjemné, když to zaleze i pod kalhoty a triko a lochtá to. Strašnej pocit. Takže kdybyste někdo něco věděl napište budu ráda. Díky


Reagovat
Anonymni 26.08.22

This is important, though it's necessary to help you head over to it weblink: 온라인바카라


Reagovat
Anonymni 06.09.22

I wrote about a similar issue, I give you the link to my site. 먹튀검증업체


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.