Diskuze

Volné diskuse

Oleandr krasny ker


vlastinka1 20.03.12

ahoj vsem :) je jeste brzo dat ven oleandr ?


Reagovat
kyti5 21.03.12

snese teplotu až –5st, takže pokud máte chráněné místo klidně ho vyndejte , pokud budou hlásit mráz není problém snad ho uklidit,ale venku už mu bude dobře


Reagovat
buliznik 22.03.12

Mám ho venku od neděle,ale na noc ho přikrývám netkanou textilií. :palec: :mavam:


Reagovat
vlastinka1 22.03.12

Zkusim to risknout a dam ho ven.Mame je totiz na chalupe a tak rychla reakce s ulozenim neni mozna.Jsou to krasne, letite kere,po mamince.Mejte se hezky a dik.


Reagovat
Alihna 23.04.12

Já mám venku už dva týdny, jen na mrazy jsem ho schovávala.Daří se mu venku už dobře. :palec:


Reagovat
buliznik 24.04.12

Taky jsem ho dala ven a přestože jsem ho přikrývala tak mi namrzl(u nás bylo-8s.),tak mi někdo poradil at ho úplně ostříhám,že opět obrazí,tak jsem to udělala a uvidíme-nemám co ztratit! :think: :mavam:


Reagovat
vlastinka1 06.06.12

Ahoj všem. Už jsem tady dlouho nebyla.Poprosím o radu.U oleandru mi žloutnou listy a opadávají.Zalivám 1× týdně, ale na to je zvyklý.Má na hodně na květ.Děkuji za odpovědˇ.


Reagovat
Re: vlastinka1 | ondrasikova jarka 26.08.13

Vy taky pijete 1× týdně


Reagovat
emilka12 27.08.13

Tedˇje změna počasí, kytky na ni reagují taky. Prohlídni ji jestli nemá nějaké cizopasníky a zalévej podle potřeby ne jednou tydně. :mavam: :mavam:


Reagovat
ondrasikova jarka 27.08.13

Já mám oleandry 4 z toho jeden bílý občas asi 1× za 3 až 4 roky udělam omlazující řezy od spodu, znovu oraší jen nesnáší když do květu naprší ty květy pak hnijí, nejlépe mu je pod stříškou a s tou zálivkou já zalévám denně a v létě 2× za dem jinak oleandr jé krásná rostlina a nenáročná, hezky den


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.