Olověnec

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lanková
2066 příspěvků 10.12.11 07:16
Olověnec

Milé pěstitelky, u jedné z Vás jsem viděla pokojovou rostlinu Olověnec. Ráda bych tuto rostlinu měla trvale na zahradě, asi v podobě keříku. Pěstujete ji někdo? Díky za případné informace. Naďa :lol:

Reakce:

kyti5
6058 příspěvků 10.12.11 11:40

Nadi,olověnec ti ale nepřežije naši zimu ,musela bys ho na zimu uklízet a nejlíp do zimní zahrady nebo na chodbu kde je dostatek světla je chladno -přezimuje asi jako oleandr zdravím H.

našla jsem ti pojednání o něm http://www.ceskestavby.cz/…ec-plumbago/

Anonymní  10.12.11 12:14
díky za radu

Hani díky, kdybych nebyla lenoch, tak se někam podívám a zjistím, že této rostlině opravdu neposkytnu v zimě takové podmínky, jaké potřebuje. A proto si vymyslím něco jiného. Díky vřelé a jak se máš, co děláš? :mavam:

Lanková
2066 příspěvků 10.12.11 12:18

ale nejsem vůbec anonymní, jen jsem sáhla vedle, sorry Naďa :mavam:

emilka12
2924 příspěvků 10.12.11 17:37

Nadi olověnec potřebuje ty samé podmínky jak muškát.tedˇv zimě ho mám na okně.Sousedka měla osázeny balkon a byla to nádnera.Já jsem měla jen jednu rostlinu.a taky pěkny :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Lanková
2066 příspěvků 10.12.11 17:46
ahojky...

Emilko, Tobě také díky za radu a je pravda, že teď už ani neuchováváme muškáty, prostě to není kam dát…ale to nevadí, jen se ještě podívám kolik stojí sazenička, na jaře případně koupím a když se osvědčí, budeme pár rostlinek kupovat. Tak se jdu dívat..
Jak se jmenuje Tvoje mrňavé psisko? Mám dojem že Rexík…? A asi Ti v posteli zahřívá ledviny a studené nohy, viď? Zatím pá díky Naďa :mavam:

emilka12
2924 příspěvků 06.01.12 18:49

ZIMNÍ JEDINÁČEK :think: :palec:

emilka12
2924 příspěvků 06.08.13 16:47

Letos mě pěkně kvete i na tom upalu. Tedˇmá plumbaGo 52 stupnˇu. Tak je mu pěkně teploučko. :roll:

Váš příspěvek