Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Olověnec


Lanková 10.12.11

Milé pěstitelky, u jedné z Vás jsem viděla pokojovou rostlinu Olověnec. Ráda bych tuto rostlinu měla trvale na zahradě, asi v podobě keříku. Pěstujete ji někdo? Díky za případné informace. Naďa :lol:


Reagovat
Re: Lanková | emilka12 10.12.11

Nadi olověnec potřebuje ty samé podmínky jak muškát.tedˇv zimě ho mám na okně.Sousedka měla osázeny balkon a byla to nádnera.Já jsem měla jen jednu rostlinu.a taky pěkny :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
kyti5 10.12.11

Nadi,olověnec ti ale nepřežije naši zimu ,musela bys ho na zimu uklízet a nejlíp do zimní zahrady nebo na chodbu kde je dostatek světla je chladno -přezimuje asi jako oleandr zdravím H.

našla jsem ti pojednání o něm http://www.ceskestavby.cz/…ec-plumbago/


Reagovat
Anonymní 10.12.11

Hani díky, kdybych nebyla lenoch, tak se někam podívám a zjistím, že této rostlině opravdu neposkytnu v zimě takové podmínky, jaké potřebuje. A proto si vymyslím něco jiného. Díky vřelé a jak se máš, co děláš? :mavam:


Reagovat
Lanková 10.12.11

ale nejsem vůbec anonymní, jen jsem sáhla vedle, sorry Naďa :mavam:


Reagovat
Lanková 10.12.11

Emilko, Tobě také díky za radu a je pravda, že teď už ani neuchováváme muškáty, prostě to není kam dát…ale to nevadí, jen se ještě podívám kolik stojí sazenička, na jaře případně koupím a když se osvědčí, budeme pár rostlinek kupovat. Tak se jdu dívat.. Jak se jmenuje Tvoje mrňavé psisko? Mám dojem že Rexík…? A asi Ti v posteli zahřívá ledviny a studené nohy, viď? Zatím pá díky Naďa :mavam:


Reagovat
emilka12 06.01.12

ZIMNÍ JEDINÁČEK :think: :palec:


Reagovat
emilka12 06.08.13

Letos mě pěkně kvete i na tom upalu. Tedˇmá plumbaGo 52 stupnˇu. Tak je mu pěkně teploučko. :roll:


Reagovat
chloe 10.06.23

Can we feed guineapigs apples https://guineapigseat.com/apples/ visit the link.


Reagovat
Anonymni 02.08.23

Incredible only if it's eager to mention. Your post is so clear, I might think you're an expert on the subject. High quality and your consent let me catch your current contribution, keep it revised by using close blog posts. Many thanks to hundreds of people, you should keep up the good work 메이저사이트


Reagovat
Anonymni 21.08.23

Reading your fnf online article was like taking a journey through your excitement and knowledge. It's clear that you're dedicated to leaving a lasting impact on your readers.


Reagovat
Anonymni 29.08.23

shell shockers ability to be played offline ensures that players can enjoy the game even when they're not connected to the internet.


Reagovat
Gooedfg39 28.09.23

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.


Reagovat
Anonymni 10.10.23

Your article was like taking a trip through your enthusiasm and expertise. It's obvious that you care deeply about making an impression on your audience. wordle today


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.